Genialny niemiecki projekt jednorodzinnego domu | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Genialny niemiecki projekt jednorodzinnego domu

A.D. A.D.
Nowoczesne domy od KitzlingerHaus GmbH & Co. KG Nowoczesny
Loading admin actions …

Całkowita powierzchnia tego domu to 208 metrów kwadratowych. Każde piętro (bez tarasu i balkonu) ma powierzchnię 104 metrów. Poza tym dom ma trzy sypialnie na drugim piętrze i dwie łazienki. Generalnie jest idealny dla rodziny z dwójką dzieci.

Studio architektoniczne KITZLINGERHAUS GMBH & CO. KG projektuje wiele podobnych kompaktowych i ultra-nowoczesnych domów, które uderzają w inteligentne detale. Przyjrzyjmy się bliżej, dlaczego ten, na pierwszy rzut oka prosty dom, jest nie tylko piękny, ale również doskonale przemyślany.

Prywatne wakacje

Zobacz, jak pięknie prezentują się tarasy z dekoracyjnymi ścianami, które sprawiają, że jest tu bardziej prywatnie i kameralnie. Taras jest całkowicie niewidoczny z salonu po lewej i wydaje się być kontynuacją jadalni. Ponadto pozwala zrealizować pomysł narożnego balkonu z dwiema sypialniami na piętrze, co jest bardzo przydatne w niewielkim domu, w którym bardzo cenne jest każde nowe miejsce do rekreacji.

Panoramiczne okna

Panoramiczne drzwi przesuwne sprawiają, że poziom podłogi w jadalni i na tarasie jest identyczny. Drzwi przesuwne są zaprojektowane z podwójnego szkła i mogą wytrzymać mrozy do temperatury -30 ° C. Sam budynek jest również energooszczędny i nie wymaga dużych kosztów ogrzewania (kocioł gazowy i ogrzewanie podłogowe). 

Otwarta kuchnia

Modna kuchnia na otwartym planie wygląda bardzo nowocześnie. To także część jadalni i część korytarza ze schodami. Na podłodze znaleźliśmy piękne płytki ceramiczne, meble w dwóch kolorach (biały mat i drewno) oraz zestaw trzech modułów. Pierwszy moduł znajduje się w pobliżu małego okna – ma blat, zlew i miejsce na małe urządzenia. Drugi moduł to wyspa z ladą barową i szufladami. Wysoki moduł, trzeci i ostatni, znajduje się obok wyspy i ma wbudowany piekarnik i kuchenkę mikrofalową.

Format wielopoziomowy

Na tym zdjęciu widać, że jadalnia i kuchnia są na tym samym poziomie, ale salon (po drugiej stronie kominka naprzeciwko jadalni) znajduje się na niższym poziomie.

Jadalnia

Jadalnia ma wspaniały widok na ogród przez ogromne, panoramiczne szyby. Tutaj znaleźliśmy taras, który widzieliśmy na pierwszych zdjęciach. Jadalnia w niemieckim domu to nie tylko miejsce, gdzie można zjeść obiad i kolację, ale również przestrzeń dla dzieci do zabawy, rozmowy, na herbatę, odrabianie pracy domowej i czytania.

Pokój dzienny

W salonie również znajdują się panoramiczne okna. Drzwi mają jasnobrązowe ramy, dzięki temu są idealnie dopasowane do nastroju wnętrza. W dekoracji tego pokoju znaleźliśmy etniczne akcenty – piękny wystrój, dodatkowy stolik kawowy w stylu afrykańskim oraz wiklinowe ozdobne wazy i przedmioty. Salon jest wystarczająco duży i wystarczająco przestronny, aby pomieścić wszelkie zabawki dla dzieci i pozwolić im na pełną swobodę. 

Widok z boku

Tak wygląda dom od strony drogi. Po lewej widzimy okna jadalni, po prawej – okno kuchni, powyżej – okna sypialni. Ten dom jest idealny dla rodziny z małymi dziećmi, dla rodziców z nastolatkami i dla starszych par… Można się rozmarzyć, spoglądając na niego.

Garaż

Powierzchnia garażu to dodatkowy metraż w domu. Garaż jest przeznaczony dla dwóch samochodów, za nim znajduje się kotłownia i mała spiżarnia, które pozwalają przechowywać narzędzia ogrodowe i inne narzędzia. Zobacz, jak lakonicznie urządzony został frontowy ogród -w pobliżu drzwi urocze kwitnące rośliny w doniczkach.

Obejrzyjcie więcej nowoczesnych projektów domów: 

Nowoczesny dom prefabrykowany – piękny i nowoczesny!

Nowoczesny dom pełen ekstrawagancji

Nowoczesny loft pełen światła!

Lubicie takie wnętrza? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu