Projekty,  Salon zaprojektowane przez Loft&Home

Cudowne wnętrze moskiewskiego loftu

homify.Pl homify.Pl
Loading admin actions …

Dwupoziomowe mieszkanie typu loft, które za chwilę zobaczymy zostało urządzone w stylu industrialnym z elementami steampunku. Studio projektowe LOFT & HOME stworzyło projekt, który inspiruje i zachwyca.

Nasi specjaliści stworzyli ten projekt w zaledwie 2 miesiące, włączając każdy szczegół aranżacji (metalowe żyrandole, rury dekoracyjne, stoliki, etc.), dzięki czemu szybko można było zacząć wprowadzać wizję w życie.

Rzućmy okiem na ten niesamowity projekt zrealizowany w Moskwie.

​Wnętrze salonu

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Loft&Home

Ogromną inspiracją dla aranżacji wnętrza były oryginalne ściany z cegły, które nadały całości charakter loftu. Dzięki wysokim sufitom udało się stworzyć charakterystyczną podwójną przestrzeń wypełnioną długimi lampami.

​Neutralne światło i jasne akcenty

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Loft&Home

Bazą wyposażenia były jasne materiały i meble w neutralnych kolorach. Dzięki pojedynczym mocnym akcentom, przestrzeń jawi się jako niezwykle interesująca. Czerwona lodówka i szmaragdowa kanapa to właśnie takie elementy, które przyciągają uwagę.

​Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Loft&Home

W kuchni panuje typowa dla loftów atmosfera industrializmu połączonego z rustykalnością. Mamy dużo półek, ogrom elementów stalowych, widoczne rury, wyspę z piekarnikiem – a wszystko osadzone w surowym drewnie.

​Biała sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Loft&Home

W sypialni zdecydowano się na bardziej subtelną aranżację, gdzie głównym motywem przewodnim jest skandynawska biel. Panuje tu bardzo spokojna atmosfera.

​Łazienka z pionowym ogrodem

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Loft&Home

Kiedy już myśleliśmy, że zobaczyliśmy to, co najciekawsze w mieszkaniu – trafiamy do łazienki. Projektanci tego wnętrza przeszli samych siebie tworząc przestrzeń pełną elegancji. Całe pomieszczenie utrzymano w bieli, a tym, co zaskakuje i zachwyca jest pionowy ogród ze złotym neonem.

​Pokój dziecięcy na poddaszu

Projekty,  Schody zaprojektowane przez Loft&Home

Kolejne pomieszczenie i następne zaskoczenie. Kto by się spodziewał pokoju dziecięcego w mieszkaniu typu loft? Jak widać, stereotyp loftu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla indywidualistów został złamany! Pokój dziecięcy urządzono na poddaszu i ma on w sobie wszystko, czego dziecku potrzeba.

​Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez Loft&Home

Pastelowe kolory, wzory geometryczne i delikatność wyrazu – oto pokój dziecięcy utrzymany w stylu skandynawskim.

​Przedpokój i schody

Projekty,  Schody zaprojektowane przez Loft&Home

Zanim wyjdziemy z tego domu, nie możemy nie wspomnieć o pięknej aranżacji przedpokoju i prostych, lecz bardzo eleganckich schodach prowadzących na poddasze. Są one łącznikiem pomiędzy piętrami, ale przede wszystkim pomiędzy stylami aranżacyjnymi panującymi na tych piętrach.

Szukacie odpowiednich schodów do swojego domu? Dowiedzcie się: Jak wybrać idealne schody wewnętrzne?

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu