Cudowne wnętrze moskiewskiego loftu Co podoba Wam sie najbardziej w tej aranżacji?

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Cudowne wnętrze moskiewskiego loftu

homify.Pl homify.Pl
Industrialny salon od homify Industrialny
Loading admin actions …

Dwupoziomowe mieszkanie typu loft, które za chwilę zobaczymy zostało urządzone w stylu industrialnym z elementami steampunku. Studio projektowe LOFT & HOME stworzyło projekt, który inspiruje i zachwyca.

Nasi specjaliści stworzyli ten projekt w zaledwie 2 miesiące, włączając każdy szczegół aranżacji (metalowe żyrandole, rury dekoracyjne, stoliki, etc.), dzięki czemu szybko można było zacząć wprowadzać wizję w życie.

Rzućmy okiem na ten niesamowity projekt zrealizowany w Moskwie.

​Wnętrze salonu

Industrialny salon od homify Industrialny

Ogromną inspiracją dla aranżacji wnętrza były oryginalne ściany z cegły, które nadały całości charakter loftu. Dzięki wysokim sufitom udało się stworzyć charakterystyczną podwójną przestrzeń wypełnioną długimi lampami.

​Neutralne światło i jasne akcenty

Industrialny salon od homify Industrialny

Bazą wyposażenia były jasne materiały i meble w neutralnych kolorach. Dzięki pojedynczym mocnym akcentom, przestrzeń jawi się jako niezwykle interesująca. Czerwona lodówka i szmaragdowa kanapa to właśnie takie elementy, które przyciągają uwagę.

​Kuchnia

Industrialna kuchnia od homify Industrialny

W kuchni panuje typowa dla loftów atmosfera industrializmu połączonego z rustykalnością. Mamy dużo półek, ogrom elementów stalowych, widoczne rury, wyspę z piekarnikiem – a wszystko osadzone w surowym drewnie.

​Biała sypialnia

Industrialna sypialnia od homify Industrialny

W sypialni zdecydowano się na bardziej subtelną aranżację, gdzie głównym motywem przewodnim jest skandynawska biel. Panuje tu bardzo spokojna atmosfera.

​Łazienka z pionowym ogrodem

Industrialna łazienka od homify Industrialny

Kiedy już myśleliśmy, że zobaczyliśmy to, co najciekawsze w mieszkaniu – trafiamy do łazienki. Projektanci tego wnętrza przeszli samych siebie tworząc przestrzeń pełną elegancji. Całe pomieszczenie utrzymano w bieli, a tym, co zaskakuje i zachwyca jest pionowy ogród ze złotym neonem.

​Pokój dziecięcy na poddaszu

od homify Industrialny

Kolejne pomieszczenie i następne zaskoczenie. Kto by się spodziewał pokoju dziecięcego w mieszkaniu typu loft? Jak widać, stereotyp loftu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla indywidualistów został złamany! Pokój dziecięcy urządzono na poddaszu i ma on w sobie wszystko, czego dziecku potrzeba.

​Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim

Industrialny pokój multimedialny od homify Industrialny

Pastelowe kolory, wzory geometryczne i delikatność wyrazu – oto pokój dziecięcy utrzymany w stylu skandynawskim.

​Przedpokój i schody

od homify Industrialny

Zanim wyjdziemy z tego domu, nie możemy nie wspomnieć o pięknej aranżacji przedpokoju i prostych, lecz bardzo eleganckich schodach prowadzących na poddasze. Są one łącznikiem pomiędzy piętrami, ale przede wszystkim pomiędzy stylami aranżacyjnymi panującymi na tych piętrach.

Szukacie odpowiednich schodów do swojego domu? Dowiedzcie się: Jak wybrać idealne schody wewnętrzne?

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu