11 domów łatwych do zbudowania | homify Który z tych domów podoba Wam się najbardziej?

11 domów łatwych do zbudowania

homify.Pl homify.Pl
PROJEKT DOMU LIV 3 G2 Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Nowoczesne domy
Loading admin actions …

Czym jest komfortowy dom? Uroczy ogródek i taras, jasne i przestronne wnętrza, przestronny garaż, a przy odrobinie szczęścia również stylowy basen. Stworzenie czegoś takiego wymaga pewnego wysiłku, więc warto zaufać profesjonalistom, którzy mają na swoim koncie niejeden udany projekt. Zebraliśmy dla Was kilka inspiracji, a przy okazji kilka kontaktów.

​Równowaga klasyki i nowoczesności

Zadbane trawniki i klomby, zacieniony ogród i zadaszony taras – na pierwszy rzut oka, ten projekt robi ogromne wrażenie. Ponadto, wykorzystanie nowoczesnych technologii i paneli słonecznych, a także panoramiczne okna sprawiają, że mamy przed sobą niezwykle przytulny dom.

​Wszystko, czego potrzebuje rodzina

W tym projekcie domu znajdujemy wszystko, czego może potrzebować rodzina: ogród za domem, basen i patio z markizami, strefa grillowa… Poza tym, zainstalowane na dachu panele słoneczne pomagają znacznie oszczędzić na energii elektrycznej w tak przestronnym domu.

​Wykorzystanie przestrzeni

E2 FACADE arQing Minimalistyczne domy
arQing

E2 FACADE

arQing

Nie zawsze udaje się ładnie wkomponować garaż w całość projektu. Tym razem, postawiono na wykorzystanie przestrzeni nad garażem do stworzenia eleganckiego tarasu.

​Przytulny dom

Klasyczna bryła białego domu wygląda niesamowicie na tle zieleni. Korzystając z dostępnego terenu działki, zaproponowano tu spore patio dające miejsce dla letniego grillowania.

​Niezwykły i efektowny design

elewacja frontowa D C K
D C K

elewacja frontowa

D C K

Oryginalna architektura natychmiast przyciąga uwagę.

​Wielopoziomowy dom

Ten dom fascynuje swoją złożoną, a zarazem zrównoważoną architekturą. Oczywiście, ekologiczne pokrycie dachowe nie pozostało niezauważone… Całość doskonale oddaje styl domów holendreskich.

​Dom kontenerowy

Porzucamy wszelkie stereotypy o domach kontenerowych patrząc na ten projekt. Przestronny dom o ciekawej fasadzie jest ciekawą propozycją do rozważenia.

​Praktyczny dom z prefabrykatów

Na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, które domy zostały stworzone z prefabrykatów. Oto właśnie jeden z takich domów. Mamy przed sobą komfortowy, dwupiętrowy dom z prefabrykatów.

​Dom z bali

Dom z bali jest jednym z częściej spotykanych nieruchomości w baśniach i filmach. Patrząc na taki dom, do głowy przychodzą nam same optymistyczne obrazki.

​Wszystko na swoim miejscu

Duży ogród, panoramiczne okna i przestronne, jasne wnętrza – ten dom jest idealnym miejscem wypoczynku na każdą porę roku.

​Grill jako wisienka na torcie

Na koniec zostawiliśmy dom, w którym ostatnim detalem będącym wisienką na torcie jest piec opalany drewnem. Praktyczny i dekoracyjny element strefy poza domem.

Jeśli zastanawiacie się nad grillem, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji: 9 fantastycznych grillów!

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu