Szykowny apartament w Warszawie! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Szykowny apartament w Warszawie!

Alicja Olko Alicja Olko
ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesny salon od TG STUDIO Nowoczesny
Loading admin actions …

Nowoczesny design coraz śmielej wkracza na polskie salony.  Decydując się na zakup lub odnowienie mieszkania, chętniej zwracamy się do profesjonalnych architektów i dekoratorów wnętrz, chcąc mieć gwarancję, że nasze wnętrza urządzone będą funkcjonalnie, wygodnie i ze smakiem. Już przy pierwszym spotkaniu z ekspertem przedstawiamy mu swoje oczekiwania dotyczące charakteru i stylu mieszkania, oczekując profesjonalnych i innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych.

Dziś zabierzemy Was do apartamentu w Warszawie, który urządzony został zgodnie z oczekiwaniami i wyobrażeniami klienta. Jest to wnętrze niepowtarzalne, jeżeli chodzi o jego styl, ale także praktyczne i komfortowe w użytkowaniu. Zobaczcie, jak połączyć wygodne życie z oryginalnym dekorem!

Charakter wnętrz

ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesny salon od TG STUDIO Nowoczesny
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

Mieszkanie to urządzono dla mężczyzny, który chciał mieszkać na przestrzeni zaaranżowanej praktycznie, wygodnie i stylowo. Odważny wystrój nawiązuje swoim charakterem do pasji inwestora- sportu i sztuki. Na otwartej przestrzeni strefy dziennej zlokalizowano salon i kuchnię- to drugie pomieszczenie oddzielić można za pomocą szklanych drzwi, chowających się w betonowe ściany. Strefa dzienna płynnie przechodzi w taras, odgrodzony szklaną witryną. Odważne materiały- takie jak beton czy drewno, doskonale łączą się z nowoczesnymi elementami wyposażenia. Całość dopełniają niepowtarzalne dodatki- dekoracje ścienne, elementy oświetlenia oraz nowoczesny sprzęt RTV.

Minimalistyczna kuchnia

ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesna jadalnia od TG STUDIO Nowoczesny
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

Wnętrza te są męskie, minimalistyczne, bazujące na dialogu czerni i bieli. Zabudowa kuchenna doskonale wykorzystuje każdy metr kwadratowy tego wąskiego obszaru- meble zlokalizowano po obu stronach pomieszczenia, czyniąc korzystanie z tej niewielkiej kuchni łatwym i praktycznym. Eleganckie fronty szafek szafek na wysoki połysk, pokryte płatkami srebra, sprawiają, że wnętrze to nabiera charakteru glamour. Kuchnia otwiera się na jadalnię, na której wyposażenie składa się prosty stół oraz krzesła  w różnych stylach. Wielkopowierzchniowe okna wpuszczają do środka mnóstwo naturalnego światła, które tonowane jest przez delikatne, przewiewne zasłony.

Korytarz

ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od TG STUDIO Nowoczesny
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

Czarno-biała stylistyka utrzymana jest w każdym pomieszczeniu tego mieszkania, także na obszarach komunikacyjnych. Już po przekroczeniu progu, w przedpokoju, mamy przedsmak tego, co czeka nas w dalszej części apartamentu. Posadzka tutaj, jak i na innych obszarach mieszkania, wykonana została z kafli ceramicznych, imitujących biały beton. Minimalistycznie wyposażony przedpokój gwarantuje swobodę poruszania się, ułatwiając przejście pomiędzy poszczególnymi strefami apartamentu.

Sypialnia

ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesna sypialnia od TG STUDIO Nowoczesny
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

Aranżacja sypialni nawiązuje swoim stylem do estetyki orientalnej, utrzymanej jednak w minimalistycznej konwencji. Wystrój czerpie inspirację z częstych podróży właściciela mieszkania do Chin. Najbardziej wyjątkowym elementem tego wnętrzach jest czerwony jedwab, którym wyłożono ściany. Kontrastuje on z białą zabudową oraz tkaninami w geometryczne wzory.

Łazienka

ART. – SPORT – RELAX Warszawa - mieszkanie 90 m2 Nowoczesna łazienka od TG STUDIO Nowoczesny
TG STUDIO

ART. – SPORT – RELAX Warszawa – mieszkanie 90 m2

TG STUDIO

Łazienka utrzymana została w tonacji czarno-biało-srebrnej, która uzupełniono czerwonymi akcesoriami łazienkowymi. Tym samym jej wystrój nawiązuje estetycznie do pozostałej części mieszkania. Niezwykle nowocześnie prezentuje się to wnętrze, głównie za sprawą srebrzystych płytek pokrywających ścianę części prysznicowej. Są to produkowane na specjalne zamówienie płytki, imitujące lawę wulkaniczną. Poza tym elementem, uwagę zwraca także futurystyczne oświetlenie sufitowe.

Nie da się ukryć, że wnętrze apartamentu zaaranżowane zostało z polotem. Poza innowacyjnym dekorem, cechują je także najwyższe technologie. Ściany mieszkania wygłuszono specjalistycznym podkładem akustycznym, wyciszającym jego wnętrze. Zainstalowano także klimatyzację, system audio-wizualny oraz instalacje alarmowe. Wielkomiejskie życie na najwyższym poziomie!

Co myślicie o takim stylu w aranżacji?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu