8 inspiracji na sposoby przechowywanie naczyń

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 inspiracji na sposoby przechowywanie naczyń

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Kuchnia na wymiar zaprojektowane przez Kahuripan Architect
Loading admin actions …

Miejsce na przechowywanie naczyń jest niezwykle ważne w każdej kuchni. Często jednak zapominamy, że istnieją inne możliwości, niż schowanie ich do szafek. Regał na talerze może okazać się nie tylko bardzo praktyczny, ale również piękny. Zobaczmy kilka możliwości.

​1. Styl hotelowego wózka

W hotelach i restauracjach często widujemy obsługę rozwożącą potrawy na wózkach. Są one niezwykle praktyczne, a często bardzo stylowe. Ta półka na naczynia jest zainspirowaną właśnie wózkiem hotelowo-restauracyjnym.

​2. Elegancki regał na talerze

Wysoki regał na talerze to wysublimowany sposób na pokazanie najlepszej zastawy.

​3. Minimalistyczna przestrzeń na talerze

Na tym przykładzie widzimy, że zastawa stołowa może być przechowywana w regałach o różnych wymiarach. Tym razem, mamy do czynienia z minimalistycznym designem.

​4. Eklektyczna przestrzeń

Odważna aranżacja kuchni z wieloma elementami fioletu i zieleni zawiera w sobie również półki na naczynia. Zastawa stołowa skrywana jest za matowym szkłem, dzięki czemu wszystko jest chronione przed kurzem.

​5. Wykorzystanie przestrzeni poza kuchnią

Projekty,   zaprojektowane przez Muebles de Cocina Aries
Muebles de Cocina Aries

Cocinas aries. Esquinza

Muebles de Cocina Aries

Półki, szafki i regały, w którym trzymamy zastawę stołową mogą również znajdować się poza kuchnią – szczególnie jeśli mamy specjalnie przygotowaną strefę barową lub jadalnię.

​6.Nowoczesna aranżacja w połysku

Oto bardziej klasyczne spojrzenie na przechowywanie naczyń – w zamkniętych szafkach. Nie mogliśmy jednak nie uznać tego projektu za standardowy, ze względu na formę szafek i wykończenie w połysku. Połączenie bieli z czernią jest ponadczasowym zestawieniem, a nadanie mu połysku staje się wisienką na torcie.

​7. Drewniana meblościanka

Projekty,   zaprojektowane przez Vivame Design
Vivame Design

Dapur Kotor

Vivame Design

Drewniana kuchnia wygląda niezwykle schludnie. Jedna szafeczka bez drzwiczek wystarczy by całkowicie odmienić wizerunek klasyka kuchni.

​8. Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Na koniec, musimy jednak przyznać, że klasyka nie jest zła. Wręcz przeciwnie! Często spotykane rozwiązanie problemu przestrzeni magazynowej w kuchni w postaci kilku rzędów szafek z drzwiczkami częściowo oszklonymi to coś, czego nie możemy się wstydzić. Kilka nowoczesnych elementów, ciekawe wykończenie i mamy receptę na sukces.

Gdzie trzymacie naczynia? Szafki, półki czy regały?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu