Bestseller wśród domów w Rosji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Bestseller wśród domów w Rosji

homify.Pl homify.Pl
Klasyczny salon od GOOD WOOD Klasyczny
Loading admin actions …

Ten piękny drewniany dom z pewnością zadowoli tych, którzy chcą uzupełnić swoje życie kroplą tradycjonalizmu w najlepszej formie. Widok drewnianego domu idealnie wpasowuje się w podmiejski format, a jednocześnie harmonijnie współgra z krajobrazem.

Dom został stworzony przez studio Good Wood. Na oficjalnej stronie będzie można zobaczyć wiele projektów, które już zrealizowano. Uwierzcie nam, wszystkie wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

To właśnie ten projekt domu jest bestsellerem tej firmy. Na ten moment wybudowano już ponad 500 domów tego projektu, a każdy z nich robi ogromne wrażenie!

​Co niezwykłego w tym projekcie?

Co jest w tym projekcie, że tak przyciąga uwagę? Po pierwsze, ma bardzo nowoczesny układ i zapewnia możliwość cudownego wyposażenia. Powierzchnia 246 metrów kwadratowych jest tu bardzo pomocna!

​Planowanie domu

Na parterze mamy salon z jadalnią (46 metrów kwadratowych), kuchnię (12 metrów kwadratowych), łazienkę, jedną z sypialni, oraz przedpokój i kotłownię. Dodatkowo, mamy tu taras o powierzchni 26 metrów kwadratowych!

Na piętrze czeka na nas pięć pokoi – cztery sypialnie i gabinet, oraz łazienka.

Jak rozumiecie, jest to dom dla dużej rodziny

​Salon z jadalnią

We wspólnych pomieszczeniach panuje nowoczesny, lecz bardzo przytulny styl. Wszystko dzięki połączeniu drewna z nowoczesnymi meblami i elementami wyposażenia. Zwróćmy też uwagę na okna – ich kształt i liczbę.

​Schody

Drewniane schody dodają projektowi klasy i elegancji. Postawiono tu na prostotę, dzięki czemu harmonijnie wpisują się w całość.

​Sypialnia

Mała sypialnia narożna ma powierzchnię 12,6 metrów kwadratowych i znajduje się na pierwszym piętrze, w pobliżu kuchni połączonej z jadalnią.

​Sypialnie na piętrze

Na piętrze są jeszcze cztery sypialnie o powierzchni 17, 17, 17 i 12,5 metrów kwadratowych. Zostały nawet dodane dwa wspólne balkony. W razie potrzeby można zwiększyć liczbę sypialni lub łazienek kosztem biura, dodając dwie łazienki lub jedną sypialnię.

​Łazienka

Niewielka łazienka posiada modne okno dachowe i jest ozdobiona naturalnym drewnem zarówno na ścianach jak i suficie.

​Brać czy nie brać?

Ogólnie rzecz biorąc, Good Wood przedstawia nam piękny projekt ogromnego domu jednorodzinnego, który można z łatwością zaadaptować na potrzeby Airbnb lub agroturystyki. Mamy do czynienia z wysokim poziomem wykonania i nowoczesnym podejściem do planowania i wykończenia domu.

Co myślicie o tym projekcie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu