Top 5 - najlepsze koncepcje na zorganizowany dom! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 – najlepsze koncepcje na zorganizowany dom!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Pomiędzy pokazywania Wam wspaniałych aranżacji wnętrz i najlepszych projektów mieszkań i domów jednorodzinnych ze świata architektury, koncentrowalismy się w tym tygodniu również na znalezieniu odpowidzi na Wasze pytania dotyczące dobrej organizacji przestrzeni. Cieszymy się tym, że mogliśmy pomóc Wam w znalezieniu praktycznych porad!

Na homify znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjmi na piękne wnętrza. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Niewielki dom za niewielkie pieniądze

Skandynawskie domy od homify Skandynawski

Ten wspaniały dom to najlepszy przykład na to, że nie tylko zamożni mogą miec domek wczasowy. Ten prosty projekt domu został wykonany głównie z drewna. Dla powstania tego domu koszta i wysiłek były niewielkie! Owy domek czasowy cieszy się dużą funkcjonalnością dla calej rodziny, gdzie wszyscy mogą wspólnie spędzać letnie wkacje. Obejrzyjcie sami ten niewielki dom za niewielkie pieniądze.

2. Koniec z martwą przestrzenią w Twoim domu!

Czy macie w domu jakiś kąt lub pomieszcienie, które Was irytuje? Wygłada nieciekawie, wydaje sie nieurzteczne: Nie wiecie co nim począć? Denerwuje Was to?  Nie macie na to pomysłu? Teraz z pewnością bedziecie mieli! My Wam w tym pomożemy! Zrób z nieużytecznej sfery w domu ogródek we wnętrzu, lub mini strefe wypoczyknu also domową biblioteczkę. Wejdź do twoich czterech ścian o powiedz sobie Koniec z martwą przestrzenią w Twoim domu!

3. Dom SUPER zorganizowany!

Innovative storage solutions. Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od homify Nowoczesny
homify

Innovative storage solutions.

homify

Brak miejsca, bałagan, za dużo rzeczy… . a na myśl o uporządkowania wszystkiego opadają recę!  A jak już się człowiek zabierze za porządki, to tylko przekłada wszystko z jednego kąta do drugiego. Znacie to uczucie? Na to są sposoby! W każdym domu lub mieszkaniu znajdują się zaskakujące miejsca do przechowywania: pod schodami, potenciał garażu jest bardzo często niewykorzystany, niemówiąc o szufladach albo o miejscu za drzwiami. Te miejsca można super zagospodarować idąc parą z estetyką i wspaniałym wyglądem. Przekonajcie się sami i zobaczcie dom SUPER zorganizowany!

4. Dom, który czaruje Skandynawią!

Skandynawskie domy od homify Skandynawski

Drewno, drewno, drewno… uwielbiamy drewno! Domy z drewniane cieszą się coraz większą popularnością na osiedlach w miastach, a nie tylko w gorskim krajobrazie. Wejdźcie i dajcie się oczarować skandynawskim pięknem nie tylko od zewnątrz ale także od wewnątrz na: Dom, który czaruje Skandynawią!

5. Metamorfoza domu z efektem wow!

Mało światła, neiwielkie pomieszczenia, kompletnie zniszczonie ściany i podłogi: Jendym słowem rudera! Cuż, to już przeszłość! Ten projekt pokazuje, że wszystko jest możliwe: wspaniale wykorzystany każdy kąt, przyjemna atmosfera, praktyka i wygląd w parze! Wejdż i zobacz metamorfozę domu z efektem wow!

Która organizacja domu podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu