Bardzo elegancki, klasyczny i nowoczesny dom!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Bardzo elegancki, klasyczny i nowoczesny dom!

A.D. A.D.
od PT. Dekorasi Hunian Indonesia (DHI) Nowoczesny
Loading admin actions …

Zdominowany przez szkło jest niemal cały dom z zewnątrz, ale także jego wnętrze jest niezwykle jasne, przestronne i eleganckie. Jest to owoc bardzo udanej pracy zawodowej PT.DEKORASI HUNIAN INDONESIA (D&H INTERIOR). Każdy pokój jest nie tylko piękny, ale i wygodny. Co więcej, obszar basenu jest nie mniej niesamowity! Ciekawi jak prezentuje się ta rezydencja? Zobaczcie: 

Piękny luksusowy dom

Prosta i zarazem elegancka bryła budynku przyciąga uwagę. Jasne przeszklenia, o których mowa była wcześniej sprawiają że wygląda on bardzo nowocześnie. Spójrzmy co jest wewnątrz. 

Wspaniały salon

Pokój z wysokimi sufitami sprawia, że wnętrza stają się przestronne i wspaniałe. Pokój, który oglądamy, to salon zaprojektowany w nowoczesnym, klasycznym stylu. Ściana w szachownicę staje się centralnym punktem całego pokoju. Nie tylko robi wrażenie, ale sprawiają, że pokój wygląda luksusowo! Duże okna również stają się ważną częścią pomieszczenia i zapewniają dużą ilość światła słonecznego.

Wysokiej klasy meble zakupione w Dżakarcie i Bali są tak skonstruowane, aby zmaksymalizować wrażenie nowoczesnego stylu klasycznego.

Jadalnia

W jadalni stół stanowi epicentrum i skupia na sobie całą uwagę. Ale dekoracja na nim i żyrandol na suficie zapewniają luksusową atmosferę. Spójrzcie jak szykownie, wpisuje się  w ten obraz piękny, czarny fortepian…   

Sala Karaoke

W tym domu jest wiele miejsc idealnych do przyjmowania gości. Jest nim na przykłada sala karaoke. Ściany są w większości pokryte panelami o geometrycznych wzorach, które dodają nowoczesnych akcentów. Nasi eksperci zainstalowali również mini-bar, z efektownym widokiem za okno, aby każdy mógł napić się drinka podziwiając krajobraz. 

Cichy kąt

Nowoczesny, klasyczny design staje się głównym elementem domu, dopasowanym do charakteru preferowanego przez właściciela. Wszystkie pojedyncze elementy są równie eleganckie, dzięki czemu każdy pokój wygląda luksusowo i efektownie.

Zwróćmy też szczególną uwagę na efektowny detal widoczny na każdym rogu. Na górze jest ciekawe miejsce na relaks i lekturę książki, w której ozdobą są klasyczne niebieskie krzesła i nowoczesny okrągły dywan.

Sypialnia

Nasi eksperci zaprojektowali główną sypialnię na 2 piętrze w taki sposób, aby stworzyć harmonię między komfortem a luksusem. Nowoczesna brązowa aksamitna ściana umieszczona za materacem jest centralnym punktem w sypialni. Akcesoria takie jak ramki i żyrandole nadają klasyczny wygląd sypialni. Tak tu piękne!

Garderoba

Luksus sypialni trwa, gdy wchodzimy do garderoby. Pomieszczenie, w którym dominuje kolor biały, jest wypełnione przeźroczystymi szklanymi szafkami, światłem błyszczącymi białymi marmurowymi podłogami, które tworzą elegancką garderobę.

Począwszy od salonu, jadalni, do sypialni, nasi eksperci zdołali zaprezentować piękny, nowoczesny, klasyczny styl. Chociaż każdy pokój ma różne funkcje, to każdy jest zaprojektowany tak dobrze, że możemy poczuć jedność koncepcji domu.

Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy to także obszar, który wymaga dużej uwagi ze względu na swój projekt. Cóż, koncepcja zastosowana w tym pomieszczeniu opiera się na kreskówce Cars, która jest bajką zdecydowanie preferowaną przez chłopców. Dzięki dużej tapecie z obrazkami postaci filmowych Cars ten pokój jest  jasny i przyjemny. Pokój jest pełen kolorów: począwszy od pościeli, poszewki na poduszki do nocnego stolika. Ten pokój służy zarówno do odpoczynku jak i zabawy więc  musi być wygodny.

Basen

Basen z nowoczesnym otoczeniem znajduje się tuż obok jadalni, zapewniając relaksujący widok podczas posiłków. Nasi eksperci zaprojektowali drewniane podłogi na tarasie, aby reprezentować nowoczesny styl na zewnątrz domu. Białe i jasne stoły jadalne i urocze oświetlenie to doskonałe dopełnienie tej pięknej aranżacji. 

Zobaczcie też to miejsce:

Wspaniały, nowoczesny dworek pełen elegancji

Co sądzicie o takiej luksusowej rezydencji? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu