Proste i tanie pomysły na wspaniały ogród

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Proste i tanie pomysły na wspaniały ogród

Alicja Olko Alicja Olko
od 平山庭店 Eklektyczny
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam, jak w prosty i niedrogi sposób odmienić wygląd ogrodu. Zdjęcia zebraliśmy od jednego z naszych użytkowników, entuzjasty ogrodnictwa, który swoją pracą pokazuje, że piękny ogród i niewielki ogród nie wykluczają się wzajemnie. Zapraszamy do oglądania!

Grill z cegły

Samodzielnie wykonany grill z cegły to uroczy dodatek do każdego ogrodu. Budowa takiego grilla to świetny pomysł na aktywne spędzenie weekendu!

Dekoracje z drewna z odzysku

Nadaj starym deskom zupełnie nowy charakter! Wykorzystaj je jako dekoracje do ogrodu, wyjątkowy taras czy jako materiał na ścieżkę ogrodową.

Betonowa ścieżka

Ścieżka wylana betonem, otoczona różnego rodzaju kamieniami, świetnie zaprezentuje się w ogrodzie minimalistycznym. Stanowi doskonały dodatek do bujnej zieleni.

Naturalny kamień

Naturalny kamień wykorzystać można do stworzenia ścieżki ogrodowej. Szczególnie efektownie prezentuje się, gdy kamienie mają różny rozmiar i kształt. 

Podjazd z mozaiki materiałów

Kolejny doskonały sposób na wyjątkowy podjazd czy ścieżkę w ogrodzie – eklektyczne połączenie materiałów, kamienia, cegły i betonu.

Skalniak na tarasie

Niezwykle efektownie i oryginalnie prezentuje się skalniak w ramach tarasu. Kolorowe rośliny i bujna zieleń pięknie kontrastują z naturalnym drewnem.

Dżungla w wielkim mieście

Kolejnym ciekawym pomysłem jest stworzenie swojej prywatnej dżungli na tyłach domu. Bujna roślinność, naturalny kamień, drewno nadzadzą twojej posesji egzotycznego charakteru. 

Murek z kamienia

Otocz swój ogród pięknym murkiem z naturalnego kamienia. W połączeniu z nim, zwłaszcza tym niskim, świetnie prezentować się będzie drewniana bramka.

Falista ścieżka

Postaw na oryginalną ścieżkę i wyłóż ją w taki sposób, aby stworzyła falisty wzór. W ten sposób ożywi ogród i nada mu dynamiki.

Jak Wam się podobają te pomysły?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu