Przytulny holenderski dom o powierzchni 100 m²

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przytulny holenderski dom o powierzchni 100 m²

A.D. A.D.
Nowoczesne domy od Home Staging Sylt GmbH Nowoczesny
Loading admin actions …

Taki kompaktowy dom z poddaszem może być doskonałym substytutem mieszkania w mieście. Jest szybki w budowie a jednocześnie bardzo tani. Tak naprawdę nie ma w jego projekcie nic trudnego.

Holenderski styl architektury ma kilka elementów, które zostały skopiowane, aby uzyskać pożądany efekt – dach koloru bakłażana, ramy okienne w barwach gorzkiej czekolady połączone ze zwykłym białym tynkiem i elementami z rudowłosego drewna na elewacjach i we wnętrzach. Zobaczcie! 

Układ

Całkowita powierzchnia tego domu wynosi około 100 metrów kwadratowych. Oba piętra mają powierzchnię około 50 metrów kwadratowych. Na pierwszym piętrze znajduje się salon, kuchnia, sypialnia i łazienka, a na drugim są jeszcze dwie sypialnie i dodatkowa łazienka. Powierzchnia kuchennego salonu wynosi tylko 30 metrów.

Na powyższym zdjęciu widać okno sypialni na pierwszym piętrze po lewej stronie, po prawej stronie znajduje się okno i drzwi na taras z kuchni-salonu. Na górze dwa okna należą do sypialni.

Autorzy projektu

HOME STAGING SYLT GMBH to społeczność projektantów, którzy przygotowują domy na sprzedaż. Ten domek został pięknie urządzony w tradycyjnym holenderskim stylu – z jasnoszarymi wnętrzami, antycznym wystrojem i szykownymi i atrakcyjnymi detalami. Jak widać wykonawcy, zadbali nawet o zaaranżowanie trawnika na rolkach, dodając ciekawe ogrodzenie wykonane przez miejscowego rzemieślnika. Bardzo atrakcyjne miejsce!

Kuchnia-pokój dzienny

W 30-metrowym salonie kuchennym nie ma wiele miejsca, ale dzięki niewielkim kosztom wzniesienia tego domu można mu dużo wybaczyć. Drzwi na taras są uchylne ale można je zastąpić drzwiami przesuwnymi, a kuchnia jest urządzona w stylu wiejskim.

Kuchnia i jadalnia

Atrakcyjne oświetlenie posiada cztery źródła światła – powyżej blatu, na suficie (dwa typy lamp) i oświetlenie uchwytów. Jak widać, po prawej stronie modułu pod oknem wybrano inną wysokość mebli, co jest bardzo wygodne. 

Duża sypialnia

Na drugim piętrze znajduje się jedna duża sypialnia i jeden mały pokój. Mają wspólną łazienkę. W dużym znalazły się dwa okna, ma on format narożny więc wydaje się bardziej przestronny. Jak prawie wszędzie w domu dostarczane są grzejniki podłączone do kotła gazowego. W razie potrzeby można dodać ogrzewanie podłogowe i pompę ciepła. Łączna powierzchnia tej sypialni wynosi ponad 16 metrów kwadratowych.

Łazienka

Ta łazienka znajduje się na 1. piętrze obok sypialni. Dwa okna sprawiają, że pomieszczenie jest niezwykle ładne i jasne.

Pokój dzienny

Wracając do salonu, zauważyliśmy, że po rekonstrukcji tego domu pozostały także małe łukowate okna. Mimo, że wygląda na nowy, w rzeczywistości ten dom murowany został zbudowany ponad 80 lat temu.

Spojrzenie z za okna

Oszałamiający urok holenderskiej prowincji jest widoczny w każdym szczególe. Aby osiągnąć taki efekt u nas, potrzebny jest tylko smak (lub projektant) i odpowiednia skala kolorów.

Sypialnia na pierwszym piętrze

Jest prosta, ale całkiem ładna, z nowymi rozetami osadzonymi w listwach. Jasna i spokojna kolorystyka sprzyja relaksującej atmosferze. 

Sypialnia pod skosami

A na koniec zobaczcie  małą sypialnię na drugim piętrze, która z łatwością może stać się pokojem dziecięcym. Ponieważ dom został przygotowany do sprzedaży, w sypialni nie ma pewnych akcentów kolorystycznych, które zostaną dodane dopiero przez nowych właścicieli.

Co myślicie o takim stylu? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu