Nowoczesne wnętrze domu na Podhalu

Ad
Alicja Olko Alicja Olko
Wnętrza domu na Podhalu zaprojektowane przez Intellio designers, Intellio designers Intellio designers Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody
Loading admin actions …

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wnętrz domu, zaprojektowanych przez projektantów z Intellio Designers. jest to nowoczesne biuro z siedzibą w Krakowie, w strukturach którego działają doświadczeni, świetnie wykwalifikowani eksperci od projektowania i aranżacji wnętrz. Intellio Designers specjalizują się w projektowaniu wnętrz, które odzwierciedlają indywidualny charakter i osobowość inwestorów. Wiedzą, jak stworzyć dom, w którym funkcjonalność i aspekty praktyczne płynnie łączą się z wysoką estetyką, elegancją i oryginalnym designem. Tym, co wyróżnia Intellio Designers na tle konkurencji, to pełne zaangażowanie w projekt, dbałość o detale oraz współpraca z najlepszymi, sprawdzonymi fachowcami z branży. 

Dom prezentowany w Katalogu Inspiracji to jeden z tych projektów, które w doskonały sposób przedstawiają styl i estetykę specjalistów ze studia Intellio Designers. Jego wnętrz są urządzone w sposób nowoczesny, funkcjonalny, a zarazem przytulny i ciepły. Strefa dzienna zaprojektowana na otwartej przestrzeni zachęca do wspólnego spędzania czasu i zdaje się być niezwykle przestronna. Pomieszczenia prywatne, na przykład łazienki, to przykład aranżacji eleganckiej i pełnej klasy. Najwyższej jakości materiały, wyjątkowe dekoracyjne detale oraz świetnie przemyślany układ wnętrz to tylko niektóre z licznych zalet tego projektu. Zapraszamy do oglądania!

Stylowy przedpokój

Zwiedzanie rozpoczynamy od strefy wejścia. Już tutaj, w otwartym, przestronnym przedpokoju, widać, jaki styl dominować będzie we wnętrzu. Modne szarości świetnie łączą się z ciepłym brązem naturalnego drewna. Lustra oraz szklane balustrady schodów znajdujących się w tle optycznie powiększają wnętrze. Skrupulatnie wyselekcjonowane dekoracje ścienne podkreślają elegancki, ale zarazem przytulny charakter tej przestrzeni. Meble, które wykorzystano do wyposażenia przedpokoju, obite są przyjemnym dotyku pluszowym materiałem, który ciekawie łączy się z gładkim drewnem.

Otwarta strefa dzienna

Strefa dzienna, w skład której wchodzi salon, kuchnia i jadalnia, to przykład nowoczesnej aranżacji wnętrz. Wysoki sufit na obszarze kuchni połączonej z jadalnią potęgują wrażenie przestronności i jasności w tym wnętrzu. Elegancka kombinacja kolorów – brąz, biel i różne odcienie szarości – nadaje wnętrzu modny, współczesny charakter. Elementy wykończeniowe o ciekawe barwie i teksturze z powodzeniem zastępują na obszarze strefy dziennej dekoracje. Ich brak sprawia, że całość prezentuje się minimalistycznie, czysto i schludnie. Przez liczne okna do strefy dziennej wpada mnóstwo naturalnego światła. Po zapadnięciu zmroku przestrzeń oświetlają designerskie lampy o wyjątkowych walorach wizualnych.

Nowoczesna kuchnia z wyspą

Fantastyczna kuchnia w szarościach wzbudzi zazdrość każdego miłośnika nowoczesnych wnętrz. Jej minimalistyczna, surowa zabudowa świetnie łączy się z połyskującymi sprzętami AGD i przyrządami kuchennymi. W samym centrum pomieszczenia znajduje się wyspa kuchenna, która pełni nie tyle rolę powierzchni roboczej, ale serca domu, będąc miejscem, przy którym gromadzą się domownicy. Wyspa kuchenna otoczona została wysokimi stołkami stylizowanymi na barowe, o ciemnych drewnianych nóżkach i białych siedziskach. Pięknie ożywiają one zdominowaną przez ciemne kolory aranżację kuchni.

Klatka schodowa w drewnie i szkle

Obszar klatki schodowej to kolejne przestrzeń o charakterze wielofunkcyjnym. Po jej lewej stronie, wbudowany w śnieżno białą ścianę, znajduje się nowoczesny kominek. Piękne drewniane schody, które prowadzą na piętro, fantastycznie komponują się z nowoczesną szklaną balustradą. Klatka schodowa została dodatkowo stylowo oświetlona. Jej obszar prezentuje się pięknie i świetnie pasuje do całości wystroju wnętrz tego domu.

Elegancka łazienka w brązach i szarościach

Jedną z łazienek zaaranżowano na poddaszu, w mistrzowski sposób wykorzystując przestrzeń dostępną w tym trudnym do zagospodarowania pomieszczeniu. Wykończono je w drewnie i naturalnym kamieniu, ściany pokrywając śnieżno białą farbą. Wnęki w ścianach spełniają rolę półek, a pod nisko zawieszonymi oknami stworzono kamienne i drewniane przestrzenie, służące zarówno do przechowywania akcesoriów łazienkowych, jak i do siedzenia. Armatura łazienkowa jest minimalistyczna, prosta w swoim designie i uniwersalna. 

Druga łazienka

Drugą łazienkę urządzono w nieco inny sposób. Tutaj, obok drewna, wykorzystano materiały w ciemniejszych kolorach – grafitowym i czarnym. Fantastycznie dobrano oświetlenie obok lustra, które nadaje wnętrzu charakter glamour. Dużą rolę odgrywają w nim także dodatki i dekoracje, potęgujące wrażenie elegancji. 

Jak Wam się podoba ten projekt?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu