Wspaniały, nowoczesny dworek pełen elegancji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Wspaniały, nowoczesny dworek pełen elegancji

A.D. A.D.
Minimalistyczny salon od премиум интериум Minimalistyczny
Loading admin actions …

Studio Premium Intrium stworzyło ten projekt drewnianego domu aby służył za letnią rezydencję trzyosobowej rodziny z Kazania. Całkowita powierzchnia domu – 220 metrów kwadratowych- doskonale spełnia wszystkie wymagania. Projekt okazał się jasny, nowoczesny, skąpany w spokojnej kolorystyce. I choć dom jest zbudowany jako dacza, może być używany do całorocznego życia, ponieważ zastosowano pełne ogrzewanie i izolację.

Głównym stylem wystroju wnętrz był nowoczesny minimalizm. Prawie wszystkie pokoje mają widoczne belki drewniane, co silnie wpływa na ogólny nastrój wnętrza. Projektant dodał do tego efektowne akcenty, a w efekcie końcowym powstał luksusowy drewniany dom.

Fantastyczne miejsce

Dzięki pracy architekta i projektanta, nawet proste miejsce w pobliżu Kazania zamienia się w prawdziwą bajkę. Panoramiczne oszklenie daje wgląd w malowniczy krajobraz otaczający rezydencję i nadaje domowi nastrój z filmu, a wysokiej jakości wnętrze na wiele sposobów pomaga mu w tym.

Także Twój dom może stać się fantastyczny, nawet jeśli jest zbudowany w najbardziej typowym obszarze – najważniejsze jest to jak jest on zbudowany i zaprojektowany.

Luksusowy salon

Na przykład ten dom ma całkowicie otwarty plan. Salon i kuchnia znajdują się wzdłuż długiej ściany z panoramicznymi przeszkleniami, są parkiety, drewniane sufity, kominek w centrum i podium z przedpokojem. Delikatne zielone akcenty uzupełniają atmosferę luksusowego domku. Modna lampa w kuchni przypomina wiszące sople lodu, a mimo tego, że nastrój tutaj jest zimowy, sam dom jest idealny do rekreacji i życia w lecie.

Inteligentna kuchnia

Racjonalny format kuchni – z zabudowanym prawym blokiem wysokich modułów, w którym znajduje się lodówka, piekarnik i kuchenka mikrofalowa – pozwala nadać wnętrzu minimalny nastrój. Nowoczesne okna w podłodze dodają przestronności, a wąskie poziome okno wzdłuż blatu jest bardzo praktyczne. Odseparowanie terenu kuchennego odbywa się za pomocą łączonego wykończenia podłóg, a częściowo otynkowane ściany tego drewnianego domu wyglądają bardzo modnie.

Główna sypialnia

Drugie piętro podzielone jest na dwie części – pierwszą zajmuje prywatny apartament z sypialnią, łazienką i garderobą, a druga to dwa pokoje dziecięce z łazienkami. Wszystkie sypialnie mają ogromne przeszklenie, ale co najważniejsze mają luksusową, pełną przepychu atmosferę. Wystrój wnętrza sypialni zaskakująco łączy się z zimowym krajobrazem za oknem, a także z potrzebami rodziny, która wierzy, że drewniany dom wcale nie jest pretekstem do rezygnacji z korzyści cywilizacyjnych. Wysokie tekstylne wezgłowie doskonale przemawiają za całym wnętrzem – tu można żyć ze smakiem!

Łazienka

Tak wygląda główna łazienka podzielona na dwie strefy. W dolnej części obok balkonu znajduje się miska łazienkowa i umywalka, a na podeście toaleta i prysznic. Projektant starał się nadać wnętrzu minimalistyczny urok dzięki stylowym płytkom ceramicznym na ścianie akcentującej za zlewem i niesamowitej designerskiej wannie w kształcie misy. Ogólnie rzecz biorąc, możemy porównać tę pracę z wnętrzem w hotelowym schronisku gdzieś w Szwajcarii.

Sypialnia córki

Romantyczna i niewiarygodnie delikatna sypialnia córki jest urządzona w tradycyjnej biało-różowej palecie, którą kochają wszystkie dziewczynki. Tutaj także znajduje się elegancki zagłówek na ścianie, pięknie oprawione łóżko, eleganckie zasłony i prywatny balkon. Ukośny sufit jest ozdobiony dekoracyjnymi panelami drewnianymi, które idealnie nadają się do tego przytulnego wnętrza. Ogólnie rzecz biorąc, drewniany dom jest idealny na lato ale także stanowi wspaniałą rezydencję zimową. Krajobraz za oknem idealnie uzupełnia zjawiskowe wnętrza. 

Wesoła łazienka

Łazienka w pokoju dziecinnym (z prywatnym balkonem!) – wygląda tak. Częściowo ściany tutaj są ozdobione ceramicznymi płytkami w kolorze żółtym, ale w przeważającej części mamy okazję cieszyć się oryginalnym drewnem.

Zobaczcie także tę zjawiskową rezydencję!: Dom, który skradnie Wasze serca

Lubicie takie elganckie wnętrza? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu