Dom, który skradnie Wasze serca

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, który skradnie Wasze serca

homify.Pl homify.Pl
Wiejski balkon, taras i weranda od DENOLDERVLEUGELS Architects & Associates Wiejski
Loading admin actions …

Ten uroczy holenderski dom w stylu tradycyjnym nikogo nie pozostawia obojętnymi. Ma wszystko, czego może oczekiwać rodzina – nowoczesność i komfort.

Projekt, który dziś Wam przybliżymy został zrealizowany przez studio DENOLDERVLEUGELS ARCHITECTS & ASSOCIATES z Eindhoven w Holandii.

​Holenderski styl

Ten wspaniały dom wygląda na wyciągnięty z planu filmowego lub fotograficznego. Jest to idealny dom dla rodziny szukającej odrobiny spokoju i świeżego powietrza.

Ciekawy wygląd utrzymany w duchu holenderskiej tradycji ukazuje wielopoziomowy dach pokryty strzechą, okna mansardowe i połączenie rustykalnych kolorów.

Dom powstał na bazie stojącego już budynku, a podczas remontu dodano całą strefę tarasową, jak i mały aneks.

​Rustykalność projektu

Co zaskakujące, po remoncie, dom wygląda o wiele bardziej autentycznie niż przed nim. Faktem jest, że w procesie zostały dodane specjalne szczegóły, które pozwoliły, aby obraz był bardziej kompletny.

​Radosny dom rodzinny

Taki dom jest idealny dla rodziny! Tradycyjny styl holenderski jest niezwykle przytulny i komfortowy.

Jak za chwilę się przekonacie, wewnątrz mamy dość wysokie sufity. Dom został zbudowany na dwóch kondygnacjach z dodatkowym poddaszem. Wydłużone okna dodają tej nieruchomości smukłości i delikatności.

Ważną częścią stylu holenderskiego jest utrzymanie harmonii w proporcjach. Stąd też mamy bardzo symetrycznie rozstawione okna i czyste linie.

​Zadaszenie i taras

Podczas remontu dodano kilka metrów kwadratowych, które pozwoliły na stworzenie pięknego tarasu z nowoczesnym zadaszeniem. Poza tym, całość zadaszenia pokryta jest strzechą, która na pewno nie należy do najbardziej nowoczesnych rozwiązań. Jednak, w pewnych zestawieniach jest niezastąpiona.

​Wnętrze

Wysokie sufity i projekt na planie otwartym, a także wysokie okna to tylko kilka z klasycznych elementów stylu holenderskiego.

Wykończenie opiera się na zestawieniu kolorów orzecha, popiołu i bieli. Dopełniają je elementy pastelowych kolorów brzoskwini lub fuksji, turkusu lub lawendy.

​Drewniane schody

Eleganckie drewniane schody pojawiły się przy przebudowie domu. Niewątpliwie, jest to jeden z atutów tej nieruchomości.

​Holenderskie tradycje

Europejskie style aranżacji wnętrz są w gruncie rzeczy do siebie dość podobne, jednak to właśnie styl holenderski przeżywa swój Złoty Wiek w Stanach Zjednoczonych! To na nim w dużej mierze opierał się styl kolonialny, a teraz z przytupem wraca na salony architektury wnętrz.

Dowiedzcie się więcej o tym: Czym się wyróżnia styl holenderski?

Chcielibyście zamieszkać w takim domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu