Dom na przedmieściach, idealny dla rodziny

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom na przedmieściach, idealny dla rodziny

A.D. A.D.
od Remistudio Wiejski
Loading admin actions …

Ten ładny dom, zbudowany i urządzony przez profesjonalistów z REMISTUDIO, zadowoli Was swoją prostą estetyką z umiłowaniem przestrzeni i życia w harmonii z naturą.

Został zrealizowany w ramach ekskluzywnego projektu w regionie moskiewskim. Rodzina, która zleciła projekt kupiła działkę w malowniczej okolicy, otoczoną brzozami i jodłami. Na dość przestronnej polanie idealnie wpasowuje się sam domek, harmonijnie integrujący się z roślinnością i ukształtowaniem terenu. 

Ciepło bijące od zewnątrz

Jasna i ciepła fasada, oparta na dekoracyjnym detalu z cegieł z piaskowca, doskonale nadaje się do tego naturalnego miejsca. Ciemnobrązowe okna z tradycyjnymi przeszkleniami pasują do ogólnego nastroju, a jasny niebieski dach uosabia niebo. Nawet przy pochmurnej pogodzie można obserwować idealne połączenie zielonego odcienia gęstego listowia z efektownym dachem.

Wnętrze domu

Wnętrze kuchni i jadalni zaprojektowano w stylu wiejskim, ale w bardzo minimalistycznej wariacji. Ciekawe okno wykuszowe pozwala poczuć się jak w zimowym ogrodzie.

Lekkie i jasne ściany kuchni wyglądają bardzo schludnie, delikatnie łączą się z kremowymi odcieniami wykończenia pokoju i białymi meblami. Jadalnia znajduje się na środku pokoju, a zestaw kuchenny znajduje się w narożniku – dzięki czemu oba obszary mają oddzielne okna, które wspaniale doświetlają wnętrze. 

Oświetlenie

W salonie znajduje się okno wykuszowe z widokiem na małą ścieżkę w ogrodzie. Podwójnie oświetlony projekt realizowany jest za pomocą okien poddaszy na drugim poziomie, a miejscem wykonania tego zdjęcia jest wewnętrzny balkon drugiego piętra nad salonem.

Takie okno wykuszowe to doskonałe rozwiązanie do nowoczesnego salonu, w którym chcemy uzyskać bardziej tradycyjną atmosferę. Taka technika architektoniczna jest szczególnie powszechna w Wielkiej Brytanii, gdzie stała się już w zasadzie tradycją ze względu na niebanalną estetykę.

Dekoracyjny strop

Widoczne belki w kolorze kremowym z krzyżem pośrodku są elementem dekoracyjnym, który idealnie sprawdza się  w tym jasnym pomieszczeniu z bardzo wysokimi sufitami.

Sypialnia na poddaszu

Niesamowity efekt w sypialni na strychu tworzy panoramiczne przeszklenie w formie trójkąta, opartego na drzwiach skrzydłowych na balkon i trzech mniejszych oknach. Kształt dachu we wnętrzu powtarza geometrię okna, a sufit w pokoju jest ozdobiony naturalnym drewnem.

Jak w każdym tradycyjnym domku, widzimy drewniane parapety dla roślin domowych oraz drewniane okna i drzwi, a także wyjątkowo wygodny układ z prywatną łazienką.

Doskonały i bardzo relaksujący widok z okna roztacza się na bujny gaj brzozowy. Leżąc na łóżku lub siedząc na krześle obok balkonu, można cieszyć się tym miejscem w 100%, co jest niesamowicie miłe…

Łazienka w sypialni

Sąsiadująca z sypialnią łazienka jest dość obszerna i ma pochyły dach, co czyni ją jeszcze bardziej oryginalną. Lokalizacja na poddaszu pozwala również śmiało nie zasłaniać okna w celu stworzenia prywatności, gdyż widok roztacza się na otaczający dom, naturalny krajobraz.

Ukryty balkon

Od strony dziedzińca ledwo dostrzegalny balkon wygląda bardzo schludnie. Jest pięknie wpisany w architekturę budynku. Kolejna cudowna niespodzianka! 

Jeśli spodobał Wam się ten projekt, spójrzcie także na to:  

Tropikalny minimalizm

Przyciąga spojrzenia i wywołuje cień zazdrości

Ekologiczna chata w górach

Podoba się Wam? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu