Projekty, skandynawskie Domy zaprojektowane przez Архитектурная студия Чадо

Luksusowa, rosyjska rezydencja z pięknymi przeszkleniami

A.D. A.D.
Loading admin actions …

Ten niesamowity projekt prywatnego domu o powierzchni 400 metrów kwadratowych został zrealizowany przez studio architektoniczne CHADO w Rostowie nad Donem. Jeśli również szukasz architektów do stworzenia projektu wymarzonego domu, który ma stać się przedłużeniem Ciebie i Twojego stylu życia, architekt inżynier Eugeniusz Zadorozhnyj Sergei Baril i projektant wnętrz Katarzyna Ivaschenko, autorzy tego projektu sprawdzą się w tej roli doskonale! Każda ich praca to połączenie minimalizmu, funkcjonalności i prawdziwego nowoczesnego luksusu! Zobaczcie przykład. 

Konstrukcja budynku

Ten super-nowoczesny dom dla czteroosobowej rodziny wykorzystuje ideę kontrastu między monumentalnym i masywnym wyglądem ramy budynku oraz panoramicznymi oknami, które sprawiają, że dom wygląda bardzo tajemniczo. 

Cegła, drewno i beton

Studio architektoniczne CHADO z Rostowa nad Donem nie tylko tworzy projekty inspirujące profesjonalistów na całym świecie, ale także ściśle monitoruje realizację każdego obiektu. Nienaganna reputacja i jakość to główny składnik ich tożsamości korporacyjnej.

Panoramiczne przeszklenia

Przysadziste formy z betonu zbrojonego zdobione są cegłą i kamieniem, a przeszklenie otwiera widok wnętrza, który staje się pełnoprawnym elementem architektury. Symetrię budynku dynamicznie podkreśla dwustronny komin biegnący prosto przez środek fasady.

Widok domu od strony ulicy

Projekty,  Dom rustykalny zaprojektowane przez Архитектурная студия Чадо

Prywatność, od strony ulicy została osiągnięta dzięki wysokiemu murowi. Dom jest otwarty dzięki dużej ilości przeszkleń, dlatego odgrodzenie go od ulicy stało się koniecznością. 

Projekty,  Dom rustykalny zaprojektowane przez Архитектурная студия Чадо

Układ pierwszego poziomu

Na pierwszym poziomie znaleźliśmy kuchnię i salon w formacie otwartym, podzielonym na pół przez luksusowy kominek. W centrum domu – schody hol, przedpokój i wiatrołap, dodatkowo, na tym piętrze znajduje się pokój i kilka budynków gospodarczych.

Układ drugiego poziomu

Na drugim poziomie znajdują się cztery prywatne sypialnie, z których trzy mają własną garderobę, a główny apartament również łazienkę. Właściciele uwielbiają to, że na tym piętrze znajduje się wygodna oddzielna pralnia i kolejna wspólna łazienka dla trzech sypialni.

Naprzód, po nowe szczyty!

Studio architektoniczne CHADO jest otwarte na nowe zamówienia w Rosji i za granicą! 

Jak Wam się podoba taki styl? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu