10 trendów, które wracają do mody

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 trendów, które wracają do mody

A.D. A.D.
Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Equipe Ceramicas
Loading admin actions …

Wszyscy wiemy, że ślepy wyścig za modą w każdej branży jest obarczony wątpliwymi wynikami i utratą indywidualności. Ale to nie znaczy, że z kolei trzymanie ręki na pulsie obecnych tendencji w świecie projektowania jest bez znaczenia. Śledząc nowości modowe, jesteśmy na topie a niektóre z nich możemy z powodzeniem stosować we własnych domach. 

Dziś opowiemy wam o 10  trendach, które powrócą na podium i prawdopodobnie będą punktem kulminacyjnym waszego wnętrza. Czy jesteście gotowi? Zatem zaczynamy!

1. Odważny kolor

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Equipe Ceramicas
Equipe Ceramicas

Evolution Negro 7,5x15

Equipe Ceramicas

Dobór kolorów to zawsze kluczowy i trudny proces. Corocznie eksperci wymieniają modne odcienie, wokół których krążą popularne tendencje w projektowaniu. Teraz znowu, po długich latach królowania pasteli, wracają odważne kolory, szczególnie ciemne i nasycone. Wykończenie  łazienki czarnymi płytkami, jak pokazano na zdjęciu – absolutny hit sezonu!

2. Niezwykła tapeta

Ostatnio tapety na ścianach zostały zastąpione tynkami, farbami i wszelkiego rodzaju naklejkami. Ale są znowu popularne i wszystko dzięki nowoczesnej technice ich tworzenia. Znów prym będą wiodły tapety o niesamowitych wzorach, tapety z efektem 3D, niesamowitym wytłoczeniem i wiarygodną imitacją drewna lub cegły.

3. Świetliki

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Balance Property Ltd
Balance Property Ltd

Basement Flat Refurb

Balance Property Ltd

W ostatnich latach, okna na suficie wydawały się trochę nie na czasie, ustępując miejsca całkowicie zamkniętym dachom. Teraz odzyskują utraconą pozycję, a  projektanci coraz częściej przypominają ten rodzaj przeszklenia. Takie świetliki są doskonałym sposobem na wypełnienie przestrzeni naturalnym światłem, wizualnie powiększając pomieszczenie.

4. Tradycyjne stoły do ​​jadalni

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Pixcity

Wraz ze wzrostem popularności przestrzeni wielofunkcyjnych, klasyczny stół stał się czymś w rodzaju atrybutów z przeszłości. Dziś na szczęście pojawił się wyraźny trend, aby zamiast zintegrowanych lad barowych lub stołów śniadaniowych zacząć znów dostrzegać wartość w bardziej tradycyjnych meblach.

5. Akcesoria wykonane własnoręcznie

Czy zauważyliście ogromny wzrost popularności wszystkiego, co powstaje pod hasłem DIY? Dotyczy to w szczególności mebli i różnych akcesoriów do domu. Udekorujcie własnoręcznie swoje wnętrza! 

6. Vintage ciekawostki

Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez christian hacker fotodesign
christian hacker fotodesign

upcycling & objets trouves

christian hacker fotodesign

Niesamowite produkty z duszą są dziś bardzo popularne, a im więcej patyny na nich – tym lepiej! Szczególnie pięknie wyglądają zabytkowe  obiekty w ultranowoczesnych wnętrzach.

7. Niesamowite metale

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Claire Potter Design
Claire Potter Design

Modern Deco living room

Claire Potter Design

Miedź, mosiądz i złoto były bardzo popularne w dawnych czasach, a następnie niemal zniknęły z nowoczesnych wnętrz. Na szczęście teraz wracają! Elementy metalowe doskonale łączą się z wieloma innymi trendami, a także pomagają stworzyć przytulną atmosferę w całym domu.

8. Niezwykłe tekstury

Wracają również dekoracyjne listwy ścienne! Patrząc na to zdjęcie, staje się jasne, dlaczego. Malowane jednym odcieniem, tym samym co ściana, tworzą niesamowitą fakturę i nie przeciążają wnętrza.

9. Styl rustykalny

Jadalnia z vintage krzesłami: styl , w kategorii Jadalnia zaprojektowany przez Loft Kolasiński
Loft Kolasiński

Jadalnia z vintage krzesłami

Loft Kolasiński

Dawniej w tradycyjnych wiejskich domach dodawało się nowoczesne akcenty. Teraz sprawy mają się całkowicie odmiennie: w nowocześnie urządzonych wnętrzach staramy się zachować niedoskonałości wykończenia i wnieść kawałek historii. Surowy kamień, teksturowane materiały i prosta farba są obecnie bardzo popularne.

10. Imponujące łazienki

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez White Crow Studios Ltd
White Crow Studios Ltd

Bathroom CGI Visualisation #9

White Crow Studios Ltd

Minimalizmu był już modny, ustąpił potem miejsca na trendy w stylu skandynawskim. Będziecie zaskoczeni, że minimalistyczne projekty powracają do mody! Spójrz na stylowy przykład na zdjęciu.

Który z nich wybieracie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu