Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Cristiane Locatelli Arquitetos & Associados

7 trików do wykorzystania w kuchni

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dobry projektant kuchni zadba o to, aby szafki i meble kuchenne dopasowane były do wielkości pomieszczenia, indywidualnych wymagań i ulubionego stylu. Dobierając je, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich funkcjonalność, pojemność i wielkość, a dopiero później na design i wygląd. Obejrzyjcie dziesięć modeli, które my w redakcji uznaliśmy za najciekawsze z różnych względów- mamy nadzieję, że znajdziecie w tym zestawieniu pomysł, którym podzielicie się ze swoim projektantem kuchni.

1. Na wymiar

Meble robione na wymiar to najlepsza gwarancja tego, że przestrzeń kuchni zostanie optymalnie wykorzystana. Pozwalają także na indywidualny design, w zgodzie z własnym gustem i smakiem. Tak zaprojektowane szafki umożliwiają zaoszczędzenie przestrzeni i wyposażenie jej we wszystkie niezbędne sprzęty i akcesoria- co nie byłoby możliwe przy tradycyjnych meblach.

2. Regały

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Rencraft
Rencraft

Mediterranean Style

Rencraft

Regał to mebel, który świetnie sprawdzi się na granicy kuchni i salonu. Model na całą wysokość ściany pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, jest to opcja stylowa i elegancka. Niekonwencjonalny design regału, o półkach o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach, doda wnętrzom estetyki.

3. Z obramowaniem

Półki z obramowaniem to przede wszystkim wysoka estetyka i oryginalny design. Są ciekawym dodatkiem do każdej nowoczesnej kuchni. W przypadku tej ze zdjęcia idealnie wpisują się w aranżację zdominowana przez czerń i geometryczne wzory.

5. O prostym designie

Proste, równej długości półki z drewna to świetna opcja o ponadczasowym charakterze. Jest to świetny pomysł do małych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na wyszukany design i niekonwencjonalne kształty.

6. Opcja wielofunkcyjna

Pólki i szafki wielofunkcyjne to najlepszy sposób na to, aby zaoszczędzić przestrzeń i do maksimum wykorzystać jej potencjał. Aby nadać kuchni jeszcze bardziej oryginalny charakter, zamontuj fronty tylko przy niektórych szafkach, inne pozostawiając otwarte.

7.

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Cristiane Locatelli Arquitetos & Associados
Cristiane Locatelli Arquitetos & Associados

Apartamento do Homem Moderno – Morar Mais por Menos Vitoria 2015

Cristiane Locatelli Arquitetos & Associados

Półki i szafki są zazwyczaj wykonane z drewna. Nie oznacza to jednak, że nie wolno eksperymentować z materiałami. W tym przypadku półki wykonano ze stali nierdzewnej, dzięki czemu świetnie uzupełniają aranżację w stylu industrialnym.

Jakie są Wasze wymarzone meble kuchenne?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu