Projekty,  Basen zaprojektowane przez Atelier BAOU+

Projekt Clover Park Town House

homify.Pl homify.Pl
Loading admin actions …

Mamy przed sobą koncepcję ekologicznego, zdrowego i komfortowego życia. Pokażemy Wam projekt o nieco większej skali niż zazwyczaj, ponieważ tym razem, nie skupimy się na pojedynczym domu, ale na całej okolicy. W projekcie uwzględniono siłownię, basen, kawiarnię i plac sportowy. 

Widząc szereg domów o nietypowym kształcie, nie możemy się doczekać, by poznać szczegóły zaproponowanego przez Atelier BAOU+ projektu nowoczesnej okolicy.

​1. Integracja z naturalnym otoczeniem

Każdy z domów w Clover Park Town House ma powierzchnię 53 użytkowych metrów kwadratowych. Trójkątne dachy sprawiają, że nie możemy oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z całkowicie nowoczesnym osiedlem.

​2. Unikalna kompozycja przestrzeni

Z tej perspektywy widać, że wokół domów jest dużo zieleni. Stworzono tu bardzo unikatową kompozycję opartą na połączeniu wielu form geometrycznych.

​3. Zakrzywione linie

Jak już wspomnieliśmy, tym razem mamy do czynienia z projektem całego osiedla, a więc również infrastruktury i budynków przeznaczonych na rozrywkę. Osiedlowy klub sportowy odznacza się zakrzywionymi liniami i nietuzinkową fasadą.

​4. Osiedlowy basen

Na luksusowym osiedlu nie może zabraknąć basenu z jacuzzi. Zadbano o to, by w klubie można nawiązać relacje z sąsiadami i spędzić przyjemne chwile.

​5. Inspirujące dekoracje

Nie czekając dłużej, sprawdzamy, jakie wnętrza zaprojektowano dla tego osiedla. W tym przypadku, mamy przed sobą radosny, nowoczesny salon. Na biało-szary tle pojawiają się akcenty koloru i wzorów. W ten sposób tworzy się niezobowiązująca i radosna atmosfera.

​6. Praktycznie i funkcjonalnie

Oto inny przykład salonu z aneksem kuchennym. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, przeciętne mieszkanie na tym osiedlu ma powierzchnię około 53 metrów kwadratowych, więc nie można obejść się bez nastawienia na funkcjonalność.

​7. Wygoda w sypialni

Projektując wnętrze, nie można pominąć sypialni! Powinna ona być miejscem relaksu, ale również inspiracji. W tym przypadku, postawiono na modne odcienie seledynowe. Minimalistyczne wnętrze z odrobiną koloru i wzorów geometrycznych pozwala się zregenerować i naładować baterie do działania. Zwróćmy też uwagę na uwzględnienie w projekcie roślin!

​8. Pokój dziecięcy

Kończymy naszą wirtualną wycieczkę na pokoju dziecięcym, który został utrzymany w tej samej stylistyce, co główna sypialnia. Jak widać, jest to pokój, w którym odnajdą się zarówno dzieci, jak i młodzież.

Fajnym elementem dekoracyjnym są obrazy zwierząt. Z resztą, obrazy, plakaty i zdjęcia to zawsze ciekawy sposób na wprowadzenie osobistego stylu do pomieszczenia. Nie wierzycie? Mamy dla Was: 6 pomysłów na dekorację ścian, które są po prostu cool!

Chcielibyście zamieszkać na takim osiedlu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu