Łóżka piętrowe dla dzieci | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Łóżka piętrowe dla dzieci

homifyPL homifyPL
Pokój chłopców w wieku 8 i 5 lat Nowoczesny pokój dziecięcy od Ale design Grzegorz Grzywacz Nowoczesny
Loading admin actions …

Małe mieszkanie, jeden pokój dla dzieci i dwójka dzieci. Rozwiązanie – łóżko piętrowe. Nie jedna rodzina musiała zmierzyć się z takim problemem. Owszem jest to rozwiązanie, może na kilka, kilkanaście lat, ale jest to rozwiązanie jak najbardziej słuszne. Łóżka piętrowe dla dzieci to nie tylko rozwiązanie problemu dorosłych ale również marzenie wielu dzieci.

Łóżka piętrowe dla dzieci to zarówno oszczędność finansowa rodziców jak i zachowanie przestrzeni. Zaletą łóżek piętrowych dla dzieci jest to, iż zajmują mało miejsca na podłodze. Pozwalają dzięki temu na umieszczenie chociażby drugiego biurka. Łóżka piętrowe dla dzieci istnieją teraz w różnych wariantach. Niekoniecznie muszą to być nudne meble dla dzieci, mogą to być również świetne miejsca na zabawę. Wiele z nich potrafi naśladować statki kosmiczne, nawet jeśli nie na żywo, to wyobraźni maluchów.

Marynarskie łóżko piętrowe

Dom w Wilanowie Nowoczesny pokój dziecięcy od 3deko Nowoczesny
3deko

Dom w Wilanowie

3deko

Łóżka piętrowe dla dzieci to świetne rozwiązanie dla małych pokoi dziecięcych. W dzisiejszych czasach, łóżka dziecięce w nowoczesnym stylu są nie tylko dużo bardziej estetyczne, ale też coraz więcej zyskują na funkcjonalności. Łóżka piętrowe dla dzieci są przede wszystkim dużo bardziej praktyczne niż te kilka/kilkanaście lat temu. Stanowią one ciekawą propozycję mebla wielofunkcyjnego do pokoju.

W projekcie Dom w Wilanowie stworzono marynarski pokój dla chłopców. Łóżka piętrowe dla dzieci w kolorze białym niekoniecznie muszą być przeznaczone dla dziewczyn. Aranżacja z projektu pokazuje, że odpowiednie dobranie dodatków pozwoli biały, jasny pokój uczynić wystarczająco męskim.

Białe łóżko piętrowe

widok na tapetę magnetyczną Nowoczesny pokój dziecięcy od Denika Nowoczesny
Denika

widok na tapetę magnetyczną

Denika

Kiedyś łóżka piętrowe dla dzieci kojarzyły się tylko i wyłącznie z meblami z drewna w kolorze naturalnym. Zaraz po wprowadzeniu łóżka piętrowe dla dzieci były fenomenem i marzeniem nie jednego dziecka. Jednak z czasem zaczynały się nudzić. Powracając myślami do wspomnień z dzieciństwa przypominam sobie łóżka piętrowe dla dzieci obklejone milionem plakatów i naklejek. W projekcie obok pokazano alternatywę dla nudy. Łóżka piętrowe dla dzieci pozostały białe jednak polem do popisu stała się ściana. Umieszczono na niej naklejkę ścienną królika. Jest to ozdoba estetyczna, nie niszczy mebla, a jak wiem ściany w pokoju dzieci i tak często potrzebują renowacji. W raz z renowacją można też wybrać nową naklejkę ścienną i tym sposobem zapobiegać niszczeniu piętrowych łóżek dla dzieci. Tutaj znajdziemy kilka pomysłów na aranżacje pokoju dla dziewczyny.

Pastelowa ściana za łóżkiem

widok na łóżko i miękką okładzinę ścienną Nowoczesny pokój dziecięcy od Denika Nowoczesny
Denika

widok na łóżko i miękką okładzinę ścienną

Denika

Organizacja pokoju dla dwójki dzieci wymaga dobrej organizacji przestrzeni, a co za tym idzie odpowiedniego ustawienia łóżek. Tak jak w projekcie Deniki, najczęściej decydujemy się na klasyczne rozwiązanie – łóżko jedno nad drugim. Jednak nowa technologia daje nam dużo większy wybór. Łóżka piętrowe dla dzieci istnieją już w różnych konfiguracjach. Ciekawym, nieczęsto spotykanym rozwiązaniem są piętrowe łóżka dla dzieci w formie narożnika! Szokujące ale prawdziwe! Jedno łóżko w takim wypadku jest położone na jednej ścianie, a drugie na drugiej. Daje to także możliwość ustawienia biurka pod wyższym łóżkiem. Poczytajmy przed wyborem łóżek piętrowych dla dzieci. Warto!

Świat odkrywców

Pokój dziecka powinien być wyrazisty. Wnętrze powinno obrazować zainteresowania dziecka i w ten sposób dodatkowo motywować je do dalszego rozwijania swojego zainteresowania. Piętrowe łóżka dla dzieci mogą się świetnie komponować z tematycznym  pokojem.

Pokój z projektu obok to królestwo małego odkrywcy. W takim pokoju, na piętrowym łóżku dla dzieci, można odpocząć po przedszkolnych obowiązkach. Łóżko piętrowe dla dzieci w pokoju małego odkrywcy to ostoja, na której nie tylko można odpocząć ale również rozwijać się naukowo, poprzez zabawę mapami, globusem czy też pamiatkami z podrózy.

Królestwo dziewczynek

Pokój dzewczynki z akcentem Fluffo Flow 2.0 Nowoczesny pokój dziecięcy od FLUFFO fabryka miękkich ścian Nowoczesny
FLUFFO fabryka miękkich ścian

Pokój dzewczynki z akcentem Fluffo Flow 2.0

FLUFFO fabryka miękkich ścian

Pokój dziewczynek napewno wielu kojarzy się z różowym kolorem. W tym wypadku nie jest inaczej. Łóżka pietrowe dla dzieci potrzebują odpowiedniej oprawy. Nie tylko kolorwej pościeli i poduszek. Projekt obok to świetnie przemyślane królestwo dziewczynek, z miejscem na zabawe, odpoczynek, a także na nauke. Kolory na piętrowym łóżku współgrają z kolorami występującymi w całym pokoju. Bez wątpliwości osiągnięto kompromis. Łóżka piętrowe dla dzieci to rozwiązanie dla dwóch osób, dlatego też pokój powinien być zaprojektowany z myślą o gustach dwóch osób. Nawet jeśli jedno lubi róż, a drugie zieleń, da radę osiągnąć porozumienie, a project obok jest tego najlepszym przykładem.

Piętrowe szuflady

Łóżka pietrowe dla dzieci to także łóżka szufladowe. Z pozoru takie łóżka pietrowe dla dzieci w dzień przypominają jednoosobowe łóżko. A jednak! W nocy świetnie sprawują się jako rozwiązanie dla dwóch osób, nawet dorosłych. Piętrowe łóżka dla dzieci z szufladami to często rozwiązanie nawet dla rodziców posiadających jedno dziecko. Taka szuflada jest bardzo dobrym pomysłem na przyjmowanie gości. Na codzień nie sprawia trudności w utrzymaniu. Jedno łóżko nie stoi puste, za to w potrzebie, jak najbardziej szuflada służy wygodnym materacem.

Męskie łóżko piętrowe

Pokój chłopców w wieku 8 i 5 lat Nowoczesny pokój dziecięcy od Ale design Grzegorz Grzywacz Nowoczesny
Ale design Grzegorz Grzywacz

Pokój chłopców w wieku 8 i 5 lat

Ale design Grzegorz Grzywacz

Pokój dla chłopca to nie lada wyzwanie. Dzieci to zmienne istoty, nie latwo je zadowolić. Pokój dla chlopców powinien być kolorowy, ale z pewnością nie zbyt kolorowy. Piętrowe łóżka dla dzieci umożliwią nam przestronność. Ponadto pod spodem pozostawią przestrzeń na schowki.

Urządzając pokój dla chłopców trzeba pamiętać o ich gustach, zainteresowaniach. Nawet łóżka piętrowe dla dzieci oferują duży wybór w ciemniejszej tonacji, odpowiedniej dla chłopców. Ważne jest też by przestrzeń pokoju jaki  i łóżka piętrowe dla dzieci były w miarę uniwersalne. Ponieważ chłopcy, tak jak i dziewczynki, lubią zmiany.

Łóżko piętrowe w drewnie

Łóżka pietrowe dla dzieci wykonane w drewnie to klasyk już od wielu, wielu lat. Kiedyś jego zakup przywodził na myśl głównie konieczność, jedyne rozwiązanie dla małej  przestrzeni i dwójki dzieci. Jednak w dzisiejszych czasach łóżka piętrowe dla dzieci to często wybór, a nie przymus. Coraz więcej ludzi docenia przestrzeń i zamiast dwóch małych pokoi decydują się na jeden duży pokój dla dzieci wybierając pietrowe łóżka dla dzieci.

Jakie jest wymarzone łóżko piętrowe dla Waszych dzieci?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu