Projekty,  Taras zaprojektowane przez w.interiorstudio

Elegancki dom z nowoczesnym wnętrzem

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Cofnęliście się kiedyś przed podjęciem decyzji o wprowadzeniu elementów klasycznego wystroju? W dzisiejszym świecie, w którym panuje moda na wnętrza industrialne i skandynawskie, wybór klasycznego wnętrza może wydawać się ryzykowne, ponieważ sam styl wydaje się mało modny. 

Nie zapominajmy jednak, że styl klasyczny to nie tylko bogato zdobione złote wnętrza, ale również motywy greckie i rzymskie. Jest też coś takiego, jak Modern American Classical, czyli Nowoczesny Amerykański styl Klasyczny, który jest o wiele bardziej subtelny i delikatny. W tym i podobnych jemu nurtach stylu klasycznego znajdujemy ponadczasowy design charakteryzujący się prostymi liniami i eleganckimi detalami.

Właśnie w takim stylu aranżacyjnym specjalizują się nasi specjaliści z W.INTERIORSTUDIO. Pokażemy Wam Ping House, czyli jeden z bardziej emblematycznych projektów naszych architektów wnętrz.

​Strefa wejściowa

Projekty,  Taras zaprojektowane przez w.interiorstudio
w.interiorstudio

Ping House – Foyer Area

w.interiorstudio

Po przekroczeniu progu stajemy w niewielkim pomieszczeniu urządzonym w odcieniach czerni i bieli. W przedpokoju znajduje się ozdobny stół z marmurowym blatem. Nie możemy też nie zauważyć geometrycznych wzorów na ścianach i suficie. Design staje się łagodniejszy dzięki roślinom i zdjęciom rodziny.

​Pokój dzienny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez w.interiorstudio
w.interiorstudio

Ping House – Living Area

w.interiorstudio

W salonie panuje podobna atmosfera elegancji. Dominuje wykorzystanie prostych wzorów geometrycznych i monochromatycznych barw. Elementy drewna wprowadzają do wnętrza dużo ciepła i pozytywnej energii.

​Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez w.interiorstudio
w.interiorstudio

Ping House – Dining Area

w.interiorstudio

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że pomimo otwartego planu, kuchnia jest całkowicie oddzielną strefą od jadalni. W jadalni mamy kontynuację motywów geometrycznych w monochromatycznej gamie.

​Kuchnia

Nasi projektanci wnętrz postawili na całkowite odwrócenie kolorów. Tym razem, to podłoga jest drewniana, a meble prezentują się w czerni i bieli. Jest to klasyczny design o ponadczasowym charakterze.

​Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez w.interiorstudio
w.interiorstudio

Ping House – Master Bedroom

w.interiorstudio

Przechodzimy do sypialni, gdzie dostrzegamy dużą dozę drewna i ciepła na białym tle. W tym pomieszczeniu pojawia się dużo wzorów i jasnych kolorów podkreślających atmosferę komfortu.

​Garderoba

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez w.interiorstudio
w.interiorstudio

Ping House – Walk-In-Closet

w.interiorstudio

Przy sypialni znajduje się garderoba, której możemy pozazdrościć. Jest to jasne pomieszczenie z dużą ilością szaf i wieszaków. Maksymalnie wykorzystano wysokie stropy, dzięki czemu mamy pełną swobodę poruszania się po wypełnionym odzieżą pomieszczeniu.

​Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez w.interiorstudio
w.interiorstudio

Ping House – Master Bathroom

w.interiorstudio

Na koniec wchodzimy do łazienki. Ściany i podłogi zostały pokryte marmurowymi płytkami, dzięki czemu panuje tu bardzo elegancka atmosfera. Naturalne motywy wywołują wrażenie luksusu, więc warto na nie spojrzeć przy planowaniu następnego remontu!

By wprowadzić bardziej nowoczesny klimat, postawiono na prysznic typu walk-in i szklaną kabinę. W tym przypadku, jest to doskonały wybór! Mamy jednak dla Was więcej inspiracji, czyli: 7 wspaniałych pomysłów na prysznic

Co myślicie o takim stylu aranżacyjnym?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu