Dom na długie lata! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Dom na długie lata!

Alicja Olko Alicja Olko
Dom w Laskach Nowoczesne domy od atz-studio Nowoczesny
Loading admin actions …

Nowoczesny design i trwałe, solidne materiały to najlepsza recepta na dom, który stać będzie w niezmienionej postaci przez długie lata! Taka kombinacja gwarantuje, że przetrwa on nie tylko w niezmienionej formie, zapewniając doskonałe warunki mieszkaniowe, ale także nie straci przez lata na stylu czy charakterze.

Dziś przedstawimy Wam taki właśnie dom- z jego estetyką utożsamiać może się każdy, gdyż łączy ona w sobie elementy nowoczesne z tymi bardziej tradycyjnymi. Zarówno we wnętrzu, jak i na wykończeniach elewacji królują solidne, ale i eleganckie materiały. Za projekt odpowiedzialni są architekci z pracowni ATZ-STUDIO.

Ponadczasowa bryła

Dom w Laskach Nowoczesne domy od atz-studio Nowoczesny
atz-studio

Dom w Laskach

atz-studio

Nowoczesny dwukondygnacyjny dom ma łączną powierzchnię równą 360 metrom kwadratowym. Fasada zewnętrzna to udana kombinacja eleganckich i praktycznych materiałów wykończeniowych- jej ściany otynkowano na biało, a do wykończenia zastosowano drewno oraz elementy metalowe. Gdzieniegdzie dostrzec można także naturalny kamień. Zarówno strefa wejścia, jak i brama wjazdowa do garażu to wyznaczone zostały przez drewno o głębokim i soczystym odcieniu. Na piętrze z kolei zastosowano liczne przeszklenia, otwierające dom na zewnątrz.

Wygodny dom

Dom w Laskach Nowoczesne domy od atz-studio Nowoczesny
atz-studio

Dom w Laskach

atz-studio

Poszczególne części, składające się na bryłę domu, pełnią funkcjonalne role. Najbardziej wysunięty do przodu jest garaż, stanowiący niemal osobną jednostkę. Połączony on został jednak z główną częścią budynku, w której zlokalizowano wszystkie pomieszczenia mieszkalne. Od ulicy posesję oddziela niski murek w kolorze ścian zewnętrznych. Niewielki, ale schludnie utrzymany ogródek frontowy sprawia, że całość robi niezwykle pozytywne pierwsze wrażenie.

Przestronne wnętrze

Dom w Laskach Nowoczesna sypialnia od atz-studio Nowoczesny
atz-studio

Dom w Laskach

atz-studio

Po przekroczeniu progu domu od razu poczuć można wolną przestrzeń. Tak jak przy wykończeniach elewacji, tak i we wnętrzach architekci postawili na nowoczesne materiały, takie jak metal, a także te bardziej tradycyjne- kamień naturalny i drewno. Dominująca paleta kolorów jest neutralna i stonowana. Liczne przeszklenia, zarówno te w formie okien, jak i na suficie, wpuszczają do wnętrza mnóstwo naturalnego światła.

Nowoczesna kuchnia

Dom w Laskach Nowoczesna kuchnia od atz-studio Nowoczesny
atz-studio

Dom w Laskach

atz-studio

Kuchnię zaaranżowano niezwykle praktycznie, ale także z naciskiem na nowatorskie rozwiązania. Po lewej stronie całą ścianę aż pod sufit zabudowano drewnianą zabudową kuchenną. Jej gładkie fronty zostały odpowiednie podświetlone, wydobywając z naturalnego surowca wspaniały blask. Znalazło się tam także miejsce na urządzenia AGD najnowszej technologii. Duże okna nad blatem kuchennym sprawia, że podczas pracy w kuchni spoglądać można na ogród. Dzięki temu wnętrze oświetlone jest także hojnie naturalnym światłem. Wyspa kuchenna na środku pomieszczenia, wraz z wbudowanym w nią palnikiem gazowym, zapewnia dogodne miejsce do przygotowania potraw.

Luksusowa łazienka

Dom w Laskach Nowoczesna łazienka od atz-studio Nowoczesny
atz-studio

Dom w Laskach

atz-studio

Na koniec spoglądamy do łazienki, które zaaranżowana została przy użyciu szlachetnych materiałów i eleganckich mebli. Biała ceramika łazienkowa o obłych kształtach fantastycznie komponuje się z drewnianymi szafkami. Duże lustro nad umywalkami odbija niemal całą powierzchnię pomieszczenia. Klimatyczne oświetlenie sprawia, że w pomieszczeniu panuje wyjątkowa atmosfera.

Obejrzyjcie inny projekt nowoczesnego domu w artykule Dom na zawsze!

Jak Wam się podoba ten projekt?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu