Top 5 - najlepsze aranżacje tygodnia! | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 – najlepsze aranżacje tygodnia!

Anna Tużnik – homify Anna Tużnik – homify
Nowoczesny salon od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżelli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

Tu znajdziecie mnóstwo inspiracji na dom, jego wnętrza i otaczający go ogród! 

1. Typowy dom z nietypowym wnętrzem!

Ten typowo wyglądający dom zaskoczy Was jego nietypowym wnętrzem! Archtiekci przemyśleli wszysto odnośnie pragmatyzmu powiązanej z pokaźnym wnętrzem. Ten dom spełnia marzenia swoich właścicieli o życiu w praktycznie i świetnie zaprojektowanej przestrzeni. 

Ten dom naprawdę Was zachwyci! zobaczcie sami na Typowy dom z nietypowym wnętrzem!

2. Piękny ogród przy małym nakładzie pracy!

Nietylko aranżacja wnętrz jest tematem numer jeden. Wchodząc do domu chcemy mieć śliczne ścieżki. Wyglądając przez okno chcemy miec także wspaniały widok na ogródek. Przedewszystkim, kiedy nadchodzi wiosna temet ogrodowy nabiera na uwadze. Czasem wydaję nam się, że czeka na nas dużo pracy ale to nie prawda! Przekonajcie się sami na: Piękny ogród przy małym nakładzie pracy!

3. Tanie sposoby na drogo wyglądający dom!

Nowoczesny salon od homify Nowoczesny

Jak wielu z nas czasem się wydaję, że nowe wystroje ogrodów, mieszkań lub domów to duży wysiłek lub potrzeba na to mnóstwo pieniędzy… Ale to nie prawda! Tutaj znajdziesz Tanie sposoby na drogo wyglądający dom! Wystarczy być pomysłowym, skupić się na detalach, itp. Zresztą przekonajcie się sami!

4. Dom z zaskakującym tarasem!

Nietylko wnętrze tego domu jest wspaniałe: jasne wnętrza, wielka kuchnia, zabawna i praktyszna łazienka, Idealny ciąg komunikacyjny, wystrój sypialni… Ale co ukrywa się za tą drewnianą fasadą?

Po pierwsze ją można otworzyć, a po drugie otwórzcie i zobaczcie to sami: Dom z zaskakującym tarasem!

5. Depresyjne M4 nabiera kolorów!

Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od acertus Nowoczesny
Ta metamorfoza was zaskoczy! Staromodna kuchnia staje się nagle jasna i nowoczesna. Stary design z innej epoki staję się spełnieniem dziecięcych marzeń! Zwyczajna łazienka staje się niezwyczajna. Na schodach zostanie wszystko zredukowane i wychodzi to tylko na dobre! A zapuszony ogród zamienia się wspaniałą strefę wypoczynku! 

Niewierzycie? to zobaczcie sami, jak depresyjne M4 nabiera kolorów!

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu