6 niedrogich domów drewnianych

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

6 niedrogich domów drewnianych

A.D. A.D.
Projekty,  Domy zaprojektowane przez 鄉村家園開發股份有限公司
Loading admin actions …

Domy  drewniane są idealne dla wszystkich miłośników natury, idealnie wtapiają się w krajobraz, są ekologiczne, a w ich wnętrzu panuje zdrowy klimat. Drewniana konstrukcja kojarzy się z prawdziwą, rodziną sielanką… Ponadto, zaletą drewna jest to, że nie kurczy się i jest odporne na działanie promieni słonecznych. Zobaczmy więc, jak te domy mogą wyglądać.

1. Drewniany dom z dwuspadowym, szarym dachem

Zacznijmy od tego uroczego domu. Ma on wbrew pozorom dość duży rozmiar. Nacisk kładziony jest na klasyczny styl, nieco rustykalny. Panele elewacyjne świetnie harmonizują z szarym dachem. Okno, które widzimy ma dekoracyjny, zakrzywiony wygląd. Możemy także podziwiać dekoracyjne krzewy wokół domu, posypane białymi kamykami.

2. Projekt drewnianego domu w stylu tropikalnym

Prosty, dwupiętrowy projekt obejmuje wszystko co niezbędne w domu. Jest taras z widokiem na ogród, okna w różnych rozmiarach, ładny balkon na piętrze…  Jest wszystko co potrzeba dla komfortowego życia rodziny. 

3. Bungalow

Ten dom może pomieścić około 3-4 osobową rodzinę. Jest nieznacznie podniesiony na fundamencie. Elewacja zrobiona z jasnobrązowego drewna sprawia, że dom jest bardziej widoczny. Wokół domu znajdują się okalający go taras – podstawa udanego wypoczynku! 

4. Drewniany dom w stylu kolonialnym

Jeśli lubisz stare domy łączące kulturę Wschódu i Zachodu razem, będziesz pod wrażeniem stylu tego domu. Kluczem do sukcesu jest tradycyjna bryła i stolarka okienna w białym kolorze, która pięknie kontrastuje z szarą elewacją. 

5. Kilkukondygnacyjny

Ten wiejski dom zaprojektowany jest w harmonii z otoczeniem. Ciemny dach i jasne ściany są doskonale połączone. Dzięki sporej wysokości dom posiada parter, piętro a także użytkowe poddasze, które w projekcie stworzonym przez architektów ma możliwość adaptacji.

6. Z łączonych materiałów

Dwupiętrowy dom  w nowoczesnym stylu jest bardzo ciepły i bliski naturze. Wszystko za sprawą połączenia różnorodnych materiałów: metalu, szkła i oczywiście drewna, które znajduje się na całej górnej części. Parter jest zdecydowanie bardziej nowoczesny, dzięki czemu dom wygląda bardzo stylowo. 

Zobaczcie także: Wyjątkowe cztery ściany z drewna!

Lubicie drewniane domy? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu