Projekty,  Dom jednorodzinny zaprojektowane przez Rocamadera Spa

Wspaniały dom dla rodziny – od budowy po zamieszkanie

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Obecnie istnieje wiele rodzajów domów i każdy może znaleźć dla siebie odpowiednią opcję. Oczywiście, oprócz estetycznych cech fasady, ważna jest wielkość konstrukcji, rodzaj układu i oczywiście koszty. Dziś pokażemy Wam wspaniały projekt domu szkieletowego, który spełnia wszystkie współczesne wymagania. Ma solidne podstawy, piękne wykończenie i funkcjonalne wnętrze. Być może to on zainspiruje Cię do zbudowania własnego gniazda rodzinnego!

Budowa

Projekty,  Dom jednorodzinny zaprojektowane przez Rocamadera Spa
Rocamadera Spa

Estructura primer y segundo nivel

Rocamadera Spa

Dom jest projektem chilijskich architektów z firmy ROCAMADERA. Podstawą konstrukcji są trzy materiały: drewno, cement i cegła. Dzięki takiemu podejściu można śmiało określić strukturę jako mocną, trwałą i przyjazną dla środowiska.

Gotowy dom

Projekty,  Dom jednorodzinny zaprojektowane przez Rocamadera Spa
Rocamadera Spa

Vista desde el frontis

Rocamadera Spa

Po zakończeniu budowy dom wygląda niesamowicie! Jego nowoczesne formy i stylowa fasada z pewnością przyciągną entuzjastyczne spojrzenia przechodniów. Na pierwszym planie budynku widzimy zgrabne ścieżki, tereny zielone i otwartą przestrzeń dla samochodu. Połączenie drewnianych elementów, muru i lekkiego stiuku wygląda bardzo harmonijnie. A ciemny dach idealnie podkreśla paletę kolorystyczną fasady.

Widok od podwórza

Projekty,  Dom jednorodzinny zaprojektowane przez Rocamadera Spa
Rocamadera Spa

vista desde el patio trasero

Rocamadera Spa

Z tyłu domu widać taras, dużą ilość naturalnego drewna i nieskazitelny zielony trawnik. Wyobraźcie sobie, jak przyjemnie jest tu odpocząć i spędzić czas z najbliższymi! A co czeka na nas w domu? Zobaczmy wkrótce!

Jadalnia

Wnętrze tego domu promieniuje przyjemną atmosferą i rodzinnym ciepłem. Do wykańczania dobrano naturalne materiały o spokojnej barwie, które idealnie do siebie pasują. Fotografia przedstawia jadalnię, centralne miejsce, w którym znajduje się duży stół o klasycznej formie. Miękkie krzesła wokół niego zapewnią komfort, a obraz na ścianie dba o estetyczną przyjemność.

Pokój dzienny

Jeśli chodzi o salon – on po prostu tonie w słońcu! Jest to ułatwione dzięki dużym oknom i rozplanowaniu otwartej przestrzeni. Meble tapicerowane pięknie współistnieją z drewnianymi przedmiotami, tworząc miła atmosferę. Żywe rośliny, jak w każdym wnętrzu, tak i tutaj prezentują się doskonale. 

Projekt przyjazny dla środowiska

Projekty,  Schody zaprojektowane przez Rocamadera Spa
Rocamadera Spa

Escalera en Madera Nativa de Roble

Rocamadera Spa

Podstawą do zaprojektowania tego domu są zasady ekologii. Dom jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Dlatego eksperci wybrali nie tylko praktyczne i piękne materiały, ale także bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Nawet przy projektowaniu korytarza i schodów zastosowano naturalne drewno i gips.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Rocamadera Spa
Rocamadera Spa

Dormitorio Principal con Bow Window en Madera Nativa

Rocamadera Spa

Sypialnia ma ten sam styl, co pozostałe pokoje. Przeważają w niej świetliste odcienie, naturalne materiały i miękkie tkaniny. Ogromne okno pozwoli właścicielom cieszyć się oszałamiającą scenerią i obudzić się w doskonałym nastroju. Co może być lepszego?

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Rocamadera Spa
Rocamadera Spa

Baño doble vanitorio

Rocamadera Spa

Łazienka została zaprojektowana zwięźle i prosto. Na marmurowym blacie są 2 umywalki, a nad nim duże lustro. Jest to nie tylko wygodne, ale również praktyczne w przypadku małych pomieszczeń: lustra na ścianach wizualnie powiększają powierzchnię. Nowoczesna hydraulika i liczne pudełka do przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów sprawiają, że łazienka jest funkcjonalna i piękna.

Balkon

Nie ma to jak wspaniały widok na malowniczy krajobraz. Balkon pozwala idealnie wykorzystać ten atut. Jest tu dużo miejsca na relaksującą przerwę na świeżym powietrzu.

Podoba się Wam ten projekt? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu