Projekty,  Podłogi zaprojektowane przez MOB ARCHITECTS

Nowoczesny dom w stylu Shabby-Chic

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesna aranżacja pozwala na wprowadzenie elementów z innych nurtów designerskich. W łatwy sposób można uzyskać styl określany mianem Shabby-Chic, czyli przytulne wnętrze, w którym nie ma śladu trywialności. Mieszkanie, które dziś zobaczymy, wykonane przez ekspertów z MOB Architects jest tego idealnym przykładem.

​1. Nowoczesny i wyrafinowany design

W tym pięknym, nowoczesnym mieszkaniu zastosowano miękkie wykończenia i wyrafinowane akcesoria, dzięki czemu uzyskano romantyczny design o dużej elegancji.

​2. Salon

Rezultat osiągnięto za pomocą starannej kombinacji elementów z nowoczesnego i klasycznego stylu. Mamy tu przestronne pomieszczenia z wyraźnie zarysowanymi strefami, dużo światła i ciepłych kolorów.

​3. Jadalnia

Jadalnia, w przeciwieństwie do salonu, który widzieliśmy wcześniej, jest przestrzenią minimalistyczną. Postawiono tu na wyrafinowany zestaw mebli i drobne, lecz znaczące elementy dekoracyjne.

4. Kuchnia

W kuchni maksymalnie wykorzystuje się naturalne światło. Panuje tu nowoczesny design nałożony na układ w literę U. Za wyspą kuchenną mamy niewielką jadalnię. Takie rozwiązanie pozwala na oddzielenie stref bez zamykania ich w małych przestrzeniach, jak również zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą.

​5. Jasna przestrzeń

Powierzchnie w kuchni, czyli blaty i meble zostały wykończone w połysku, dzięki czemu tym bardziej możemy dostrzec jasność pomieszczenia. Oprócz ogromnego okna zapewniającego dużo naturalnego światła, nie zapomniano o instalacji lamp i żyrandoli. Zwróćmy uwagę na lampy nad wyspą kuchenną.

​6. Główna sypialnia

Wchodzimy do strefy prywatnej mieszkania. Główna sypialnia została urządzona z prostotą, dzięki czemu panuje tu relaksująca atmosfera. Ściany pomalowano na szary kolor, dający poczucie elegancji, a tkaniny wprowadzają komfort.

​7. Główna łazienka

Obydwie łazienki w mieszkaniu prezentują się w palecie neutralnych kolorów. Szarości, beże i brązy tworzą bardzo eleganckie wnętrze.

​8. Druga łazienka

Tak, jak w głównej, zarówno w drugiej łazience mamy meble w stylu nowoczesnym. Aranżacja w dwóch łazienkach jest bardzo podobna, utrzymana w tej samej stylistyce.

​9. Drugi pokój

Druga sypialnia w tym pięknym mieszkaniu jest o wiele bardziej swobodna i przygotowana pod gusta młodszych mieszkańców. Styl shabby-chic jest zdecydowanie widoczny w akcesoriach, czyli rzeczach, dzięki którym pomieszczenia nabierają charakteru.

​10. Pokój w szarości

Patrząc z innej perspektywy, lepiej możemy dostrzec połączenia prostoty i funkcjonalności pomieszczenia. Mamy tu dużo wygody, komfortu i niezobowiązującej elegancji.

Co myślicie o szarościach we wnętrzach? Mamy zdecydowanie więcej do powiedzenia w tym temacie, o czym możecie przeczytać w Katalogu Inspiracji: 50 twarzy Greya w Twoim mieszkaniu

Chcielibyście zamieszkać w takim mieszkaniu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu