Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Lara Pujol  |  Interiorismo & Proyectos de diseño

Rustykalny apartament dla miłośników naturalnego kamienia we wnętrzach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam wnętrza loftu, które zmiękczą nawet najtwardsze z serc. Urządzone ją w nowoczesnej odsłonie stylu rustykalnego, łącząc elementy współczesne z tymi tradycyjnymi. Głównym materiałem wykończeniowym stał się naturalny kamień, który, wraz z drewnem, znaleźć można w każdym pomieszczeniu tego apartamentu. Zapraszamy do oglądania zdjęć!

Salon

Naturalny kamień i drewno idą w parze w tym wyjątkowym salonie. Meble o delikatnym designie przełamują nieco rustykalną estetykę wnętrz.

Strefa dzienna

Nowoczesna kuchnia wchodzi w skład strefy dziennej urządzonej na otwartym planie. Wnętrza utrzymano w bieli, łącząc nowoczesne materiały z drewnem.

Jadalnia

Na niewielkiej powierzchni strefy dziennej znalazło się też miejsce na jadalnię. Nowoczesne meble świetnie wpisują się w estetykę wnętrz.

Korytarz

W mieszkaniu zadbano także o wysoką estetykę łączników komunikacyjnych. W korytarzu szkło, drewno i inne materiały płynnie się ze sobą łączą.

Sypialnia

Kolejne pomieszczenie, w którym naturalny kamień łączy się z drewnem. Neutralna kolorystka wnętrza wprowadza do niego spokój, czyniąc je idealną przestrzenią do odpoczynku.

Domowy gabinet

W domowym gabinecie tradycyjne materiały łączą się z nowoczesnym wyposażeniem.

Łazienka

Urządzona nowocześnie i funkcjonalnie, wykończona materiałami w neutralnych kolorach, świetnie oświetlona – łazienka prezentuje się naprawdę znakomicie. 

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu