Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez STUDIO CERON & CERON

Styl glamour w szykownych wnętrzach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Zapraszamy do obejrzenia wnętrz domu, które urządzono w szykownym i wystawnym stylu glamour. Aranżacja opiera się na czerni i bieli, licznych dodatkach i dekoracjach. Do wykończenia wnętrz wykorzystano materiały wysokiej jakości, błyszczące i o wyszukanych teksturach. Styl ten nie każdemu przypadnie do gustu. Warto obejrzeć jednak zdjęcia i przekonać się, czy taka estetyka pasuje do Twojego stylu urządzania i aranżacji.

Strefa dzienna

Kontrast czerni i bieli, matowych i błyszczących materiałów, ciężkich mebli i delikatnych dodatków – styl glamour pełen jest sprzeczności, które składają się jednak na harmonijną i spójną całość. 

Salon

Ciężkie, bogato zdobione meble i delikatne tekstylia – tak wygląda wyposażenie salonu. Na drugim planie widać schody, które prowadzą na piętro. Ich najbardziej charakterystycznym elementem jest dekoracyjna balustrada z metalu.

Jadalnia

Szyk, elegancja i przepych – tak pokrótce opisać można jadalnię. Srebrne meble, dekoracja ścienna i ciężki żyrandol na równi przyciągają wzrok na tym zdjęciu.

Pokój muzyczny

W domu znalazło się miejsce na wyjątkowe pomieszczenie – pokój muzyczny wyposażony w fortepian, gitarę i inne instrumenty muzyczne. Także tutaj króluje design spod znaku glamour.

Sypialnia

Nieco bardziej stonowany charakter nadano sypialni. Wciąż jest jednak obecny kontrast czerni i bieli. Pikowana ściana za wezgłowiem łóżka silnie kontrastuje z bielonym drewnem sufitu. 

Łazienka

Łazienka w bieli, w której nie mogło zabraknąć elementów stylu glamour. Należą do nich przede wszystkim lustra.

Wanna

Takiej wanny nie ogląda się na co dzień! Kolejny element wnętrz, który zachwyca!

Podoba Wam się taki styl we wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu