Projekty,  Salon zaprojektowane przez Meero

Powiedz mi, jaki styl Ci się podoba, a powiem Ci kim jesteś

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wnętrza naszych domów wiele o nas mówią… znacznie więcej, niż możemy sobie wyobrazić. Istnieje wiele możliwości dekorowania i wyposażenia domu. Pośród nich wszystkich, w większości wypadków dość nieświadomie wybieramy materiały, kolory i elementy wyposażenia, które odzwierciedlają naszą osobowość i nasz temperament. Każdy styl aranżacyjny odpowiada dokładnym cechom charakteru i zachowaniu. Jaki styl jest Twój?

​1. Styl wiejski

Styl wiejski przypomina stare domy, w których panuje spokojna atmosfera. Duże przestrzenie i wygodne meble powinny zadowolić ludzi o spokojnym charakterze lubiących żyć w harmonii z naturą. Upodobanie prostoty i natury często odpowiada cechom takim, jak szczerość i lojalność.

​2. Styl minimalistyczny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez illiz architektur Wien Zürich
illiz architektur Wien Zürich

Sanierung Jugendstilvilla in Perchtoldsdorf

illiz architektur Wien Zürich

Minimalistyczny styl aranżacji odrzuca fanaberie i dekoracje. Jak kiedyś zadeklarował Adolf Loos: ozdoba jest zbrodnią. Wyważone oświetlenie i prostota wystroju to podstawy tego stylu. W takich wnętrzach dobrze odnajdują się ludzie bezpośredni, uporządkowani i wiedzący dokładnie do czego dążą w życiu.

​3. Styl skandynawski

Mamy coraz więcej miłośników stylu skandynawskiego. Jego ponadczasowy wygląd, proste linie i piękne, przytulne materiały to niektóre z cech charakteryzujących ten styl aranżacyjny.

Co cechuje ludzi kochających ten nurt wnętrzarski? Prostolinijność, ciepło ducha i pozytywne podejście do życia.

​4. Styl eklektyczny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Meero
Meero

Photo d'intérieur

Meero

Jeśli podoba Wam się styl eklektyczny, potraficie z łatwością łączyć antyki z designerskimi przedmiotami i bibelotami z dzieciństwa, bezsprzecznie możecie pochwalić się artystyczną duszą! W stylu eklektycznym odnajdą się jedynie ludzie o silnym temperamencie i ogromnej kreatywności.

​5. Styl industrialny

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Meero
Meero

Loft parisien

Meero

Styl industrialny charakteryzuje się wysokimi sufitami, surowymi materiałami, takimi jak cegła i metal, jak również ogromnymi, niczym nie skrępowanymi przestrzeniami. Ten styl pasuje do osób myślących nieszablonowo, nielubiących ograniczeń i wytartych schematów.

​6. Styl shabby chic

Projekty,  Okna i drzwi zaprojektowane przez Cabbages & Roses
Cabbages & Roses

Constance Pink

Cabbages & Roses

Styl shabby chic jest niewątpliwie jednym z tych, które zaliczyły ogromny powrót w łaski projektantów wnętrz. Jest zarówno swobodny, jak i elegancki.

Zaryzykujemy stwierdzenie, że miłośnicy tego stylu mają romantyczną i wrażliwą duszę. Mamy dla Was 10 rozwiązań shabby chic, w których się zakochacie.

​7. Styl popowy

Jasne kolory i plakaty z komiksów to elementy, które zwykle lądują we wnętrzach mieszkań ludzi odważnych i bardzo towarzyskich.

​8. Styl tradycyjny

Kto powiedział, że wnętrze urządzone w stylu tradycyjnym musi być nudne? Piękne tkaniny i klasyczny design mają tę zaletę, że są absolutnie ponadczasowe! Osoby wybierające takie wnętrza są zazwyczaj bardzo związane ze swoimi rodzinami i niezwykle cenią sobie te więzi. Ognisko domowe stoi zawsze na pierwszym miejscu.

Z jakim stylem się utożsamiacie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu