Powiedz mi, jaki styl Ci się podoba, a powiem Ci kim jesteś | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Powiedz mi, jaki styl Ci się podoba, a powiem Ci kim jesteś

homify.Pl homify.Pl
Industrialny salon od Meero Industrialny
Loading admin actions …

Wnętrza naszych domów wiele o nas mówią… znacznie więcej, niż możemy sobie wyobrazić. Istnieje wiele możliwości dekorowania i wyposażenia domu. Pośród nich wszystkich, w większości wypadków dość nieświadomie wybieramy materiały, kolory i elementy wyposażenia, które odzwierciedlają naszą osobowość i nasz temperament. Każdy styl aranżacyjny odpowiada dokładnym cechom charakteru i zachowaniu. Jaki styl jest Twój?

​1. Styl wiejski

Styl wiejski przypomina stare domy, w których panuje spokojna atmosfera. Duże przestrzenie i wygodne meble powinny zadowolić ludzi o spokojnym charakterze lubiących żyć w harmonii z naturą. Upodobanie prostoty i natury często odpowiada cechom takim, jak szczerość i lojalność.

​2. Styl minimalistyczny

Sanierung Jugendstilvilla in Perchtoldsdorf Klasyczny salon od illiz architektur Wien Zürich Klasyczny
illiz architektur Wien Zürich

Sanierung Jugendstilvilla in Perchtoldsdorf

illiz architektur Wien Zürich

Minimalistyczny styl aranżacji odrzuca fanaberie i dekoracje. Jak kiedyś zadeklarował Adolf Loos: ozdoba jest zbrodnią. Wyważone oświetlenie i prostota wystroju to podstawy tego stylu. W takich wnętrzach dobrze odnajdują się ludzie bezpośredni, uporządkowani i wiedzący dokładnie do czego dążą w życiu.

​3. Styl skandynawski

Mamy coraz więcej miłośników stylu skandynawskiego. Jego ponadczasowy wygląd, proste linie i piękne, przytulne materiały to niektóre z cech charakteryzujących ten styl aranżacyjny.

Co cechuje ludzi kochających ten nurt wnętrzarski? Prostolinijność, ciepło ducha i pozytywne podejście do życia.

​4. Styl eklektyczny

Industrialny salon od Meero Industrialny

Jeśli podoba Wam się styl eklektyczny, potraficie z łatwością łączyć antyki z designerskimi przedmiotami i bibelotami z dzieciństwa, bezsprzecznie możecie pochwalić się artystyczną duszą! W stylu eklektycznym odnajdą się jedynie ludzie o silnym temperamencie i ogromnej kreatywności.

​5. Styl industrialny

Industrialny salon od Meero Industrialny

Styl industrialny charakteryzuje się wysokimi sufitami, surowymi materiałami, takimi jak cegła i metal, jak również ogromnymi, niczym nie skrępowanymi przestrzeniami. Ten styl pasuje do osób myślących nieszablonowo, nielubiących ograniczeń i wytartych schematów.

​6. Styl shabby chic

Constance Pink od Cabbages & Roses Rustykalny
Cabbages & Roses

Constance Pink

Cabbages & Roses

Styl shabby chic jest niewątpliwie jednym z tych, które zaliczyły ogromny powrót w łaski projektantów wnętrz. Jest zarówno swobodny, jak i elegancki.

Zaryzykujemy stwierdzenie, że miłośnicy tego stylu mają romantyczną i wrażliwą duszę. Mamy dla Was 10 rozwiązań shabby chic, w których się zakochacie.

​7. Styl popowy

Jasne kolory i plakaty z komiksów to elementy, które zwykle lądują we wnętrzach mieszkań ludzi odważnych i bardzo towarzyskich.

​8. Styl tradycyjny

Kto powiedział, że wnętrze urządzone w stylu tradycyjnym musi być nudne? Piękne tkaniny i klasyczny design mają tę zaletę, że są absolutnie ponadczasowe! Osoby wybierające takie wnętrza są zazwyczaj bardzo związane ze swoimi rodzinami i niezwykle cenią sobie te więzi. Ognisko domowe stoi zawsze na pierwszym miejscu.

Z jakim stylem się utożsamiacie?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu