Projekty,   zaprojektowane przez studio radicediuno

Kreatywne i tanie pomysły na wyposażenie małego mieszkania

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jak doskonale wiecie, na homify uwielbiamy oglądać remonty, zmiany i ich efekty. Już sama myśl, że stare mieszkanie może całkowicie odrodzić się niczym feniks z popiołu i stać się perełką aranżacji wnętrz jest czymś, co nas fascynuje i inspiruje. 

Tym bardziej podobają nam się kreatywne pomysły, które nie wymagają ogromnego nakładu pieniężnego. Dziś pokażemy Wam właśnie takie rozwiązania! Pod lupę weźmiemy małe mieszkanie, które bez wahania można określić pięknym, nowoczesnym i przytulnym, a którego aranżacja wcale nie kosztowała majątek.

​1. Przytulny salon

Salon jest niezwykle przyjemny i przytulny. Taka atmosfera jest wynikiem połączenia wielu elementów, jak ciepłe odcienie podłogi, świeże kolory dywanów i miękkość poduszek na sofie. Na ścianie pojawia się również intrygujący wzór, przyciągający wszystkie spojrzenia.

​2. Naklejki ścienne

Projekty,  Ściany i podłogi zaprojektowane przez studio radicediuno
studio radicediuno

decorazione parete divano

studio radicediuno

W tym projekcie wykorzystano naklejkę ścienną sygnowana przez duet paryskich artystów znanych jako Mel et Kio. Naklejki ścienne potrafią nadać przestrzeni niezwykle osobisty charakter.

3. Elementy stylu industrialnego

Na pewno każdy zwrócił uwagę na kilka elementów stylu industrialnego w salonie. Przede wszystkim, nasze oczy uciekają ku ścianie z cegły pomalowanej na biało. Ściany i podłogi są płótnem, którego nie należy lekceważyć! Nasi projektanci doskonale o tym wiedzą.

​4. Oświetlenie LED

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez studio radicediuno
studio radicediuno

ingresso – disimpegno

studio radicediuno

Przenosimy się teraz ku strefie wejściowej, niewielkiej przestrzeni pomiędzy salonem a szklanymi drzwiami przesuwnymi, za którymi skrywa się kuchnia.

Zwróćmy uwagę na niezwykle nowoczesny element aranżacji przy suficie, a mianowicie długie pasma LEDowe. Tego typu oświetlenie gwarantuje maksymalne oszczędności na energii elektrycznej.

​5. Kuchnia łącząca tradycję z nowoczesnością

Szybkim krokiem przechodzimy do kuchni, w której znajdujemy klasyczne elementy na nowoczesnym tle. Mamy tu zestawienie bieli i szarości z czernią, czyli ponadczasowe kontrasty będące esencją elegancji.

​6. Ramki bez zdjęć na ścianie

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez studio radicediuno
studio radicediuno

testata del letto

studio radicediuno

Skierujemy teraz naszą wycieczkę do sypialni, gdzie czeka na nas kolejny pomysł godny powtórzenia w naszych mieszkaniach. Na ścianie nad łóżkiem stworzono piękną instalację z białych ramek.

Jest to pomysł idealny dla miłośników projektów DIY! Wystarczy zebrać kilka starych ramek, oczyścić je i przemalować na biało, po czym przytwierdzić do wybranej ściany w dowolnej aranżacji.

​7. Artystyczne lampy w stylu industrialnym

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez studio radicediuno
studio radicediuno

lampada da comodino

studio radicediuno

Na stoliku nocnym pojawił się kolejny element aranżacyjny, którego nie możemy przeoczyć. Lampa w stylu industrialnym, którą zdolni majsterkowicze są w stanie zrobić samemu, to bardzo oryginalny i kreatywny pomysł!

​8. Tradycyjna płytki ceramiczne w nowoczesnym wydaniu

Kończymy naszą wycieczkę na łazience, gdzie czeka na nas kolejna niespodzianka. Klasyczne płytki ceramiczne zostały ułożone w nowoczesny geometryczny design na szaro fioletowym tle.

Zapewne zauważyliście, jak wiele rzeczy można stworzyć samemu. DIY, czyli zrób to sam jest nieśmiertelnym trendem w aranżacji wnętrz, ponieważ pozwala całkowicie spersonalizować przestrzeń. Każda z rzeczy wykonanych samodzielnie jest przecież niepowtarzalnym tokenem naszej obecności. Szukając inspiracji na takie projekty koniecznie zajrzyjcie do Katalogu: 15 pomysłów DIY, które wykonasz w ciągu jednego dnia

Który z tych pomysłów wykorzystacie u siebie w domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu