Wspaniały, klasyczny dom dla szczęśliwej rodziny | homify

Wspaniały, klasyczny dom dla szczęśliwej rodziny

A.D. A.D.
CCVO Design and Staging Nowoczesny basen
Loading admin actions …

Dom, który dziś pokażemy, doskonale odpowiada wszystkim pragnieniom i marzeniom związanym z posiadaniem wymarzonego domu. Ma wszystko, czego może potrzebować do szczęścia rodzina. Przyjemną naturę domu można wyczuć zarówno z zewnątrz, jak w jego wnętrzu, ale prawdziwa niespodzianka czai się za domem. 

Cała willa została zaprojektowana przez zespół projektantów wnętrz CCVO Design i Staging. Obejrzyjmy zatem te wspaniałe zdjęcia i cieszmy się każdym z pomieszczeń po kolei! 

Widok od frontu

Projekt fasady, w tym wybór kolorów oraz materiałów wykończeniowych, ma śródziemnomorski charakter. Jest on dodatkowo podkreślony przez zastosowanie dwuspadowego systemu dachu pokrytego terakotą. Fasada ma również kamienny akcent. Budynek położony jest na środku wspaniałego ogrodu, zdobionego kolekcją egzotycznych drzew. Mała weranda przekształcana jest w część dzienną na świeżym powietrzu – jest na niej nawet buda dla pupila właścicieli. 

Hall

Wchodzimy do przestronnego korytarza, który jest bogaty w detale w ciekawym i oryginalnym retro stylu. Stylowe drzwi frontowe prowadzą do przytulnej przestrzeni. Elegancki konsolowy stół i lustro natychmiast przyciągają uwagę zwiedzających. Jest on dodatkowo ozdobiony wazami z metalicznego materiału i eleganckimi kinkietami ściennymi. Dostępność światła wpływa na pogodny charakter wnętrza. Korytarz jest dodatkowo ozdobiony roślinami doniczkowymi i obiektami artystycznymi.

Salon z jadalnią

Salon jest przestronny i wypełniony światłem. Szczyci się urzekającym urokiem. Galeria obrazów ściennych i malowideł dekoruje ściany pokoju. Przytulna sofa jest wzbogacona wygodnymi fotelami, aby każda chwila spędzana tutaj była przyjemna. Klasyczne dywaniki upiększają kamienne podłogi. Rzućmy jeszcze okiem na jadalnię, która znajduje się w podwyższonej części salonu – piękny stół i krzesła stanowią centrum rodzinnych uroczystości. 

Kuchnia

Ta przestronna kuchnia byłaby przyjemnością dla każdego, kto uwielbia dopracowywać swoje kulinarne umiejętności. Jest ona ozdobiona kombinacją ciepłych żółtych płytek i chłodnej niebieskiej farby na ścianie. Podłoga pokryta ciemnymi kafelkami dopełnia całość. Obszerne szafki rozwiązują problemy związane z przechowywaniem, a duże okna pomagają utrzymać przestrzeń wypełnioną naturalnym światłem w ciągu dnia. Oprawy montowane na suficie wykonują to samo zadanie wieczorem.

Głowna sypialnia

Głowna sypialnia jest bardzo zjawiskowa i ciekawie zaprojektowana. Uroczo prezentuje się z tapicerowanym łóżkiem i prostymi, ale stylowymi drewnianymi meblami. Ściana w kolorze kawy z mlekiem jest ozdobiona oprawionymi obrazami. Kolory ziemi, które dominują w tym pomieszczeniu to idealna paleta dla sypialni z charakterem

Podwójna sypialnia

W drugiej sypialni znajduje się podwójne łóżko. Jest przestronna i komfortowo wykończona modnymi drewnianymi meblami w jasnym odcieniu. Elementy drewniane, w tym podłoga, tworzą ładny kontrast z jasnoszarymi ścianami sypialni. Podobnie jaki w innych pomieszczeniach domu, ściany są gustownie zdobione przyjemnymi dla oka dziełami sztuki.

Pierwsza niespodzianka – pracownia

Pora na jedną z dwóch miłych niespodzianek jakie oferuje ten uroczy, rodzinny dom. Na wyższej kondygnacji znajduje się pracownia artystyczna, która wyjaśnia upodobania właścicieli do sztuki. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce, z uroczymi skosami i duża ilością światła dziennego. Najwspanialsze są jednak malownicze widoki, które z pewnością dostarczają wielu inspiracji. 

Druga niespodzianka – zjawiskowy basen

Na koniec doskonałe dopełnienie tego uroczego domu – basen kąpielowy. Tutaj rodzina może spędzić czas relaksując się lub organizując małe imprezy dla przyjaciół. Basen otoczony jest licznymi roślinami krzewiastymi i kwitnącymi dlatego prezentuje się na prawdę wspaniale! 

Współczesny apartament dla miłośników elegancji
Arrow navigation 3b3136b1
Jak Wam się podoba styl wnętrz? 
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu