Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

12 stylów dekoracji dla 12 znaków zodiaku

A.D. A.D.
Projekty,  Salon zaprojektowane przez cristianavannini | arc
Loading admin actions …

Jeśli jesteś osobą, która sprawdza każdego dnia swój horoskop, kochasz astrologię lub po prostu uważasz, że dzień i miesiąc, w którym się urodziłeś w jakiś sposób determinuje Twój charakter i gust – ten Katalog Inspiracji napisaliśmy specjalnie dla ciebie!

Każdy z nas ma swoje indywidualne upodobania, które nie są takie same jak u innych osób. Moda nie ma tu nic do rzeczy, bo choćby nawet styl skandynawski, w każdym domu może prezentować się odmiennie. 

Spróbujmy rozszyfrować idealne kombinacje dla każdego znaku zodiaku…

1. Baran

Proste i minimalistyczne, eklektyczne i bogate w szczegóły, egzotyczne i kolorowe, rustykalne, skandynawskie, przemysłowe,… Każdy znak zodiaku kocha inne wnętrza…

Jeśli zaczniemy od Barana, meble, które charakteryzują się eleganckim wyglądem, prostymi liniami i wysoką jakością materiałów są dla niego idealne. Materiały takie jak kamień lub drewno oraz lekkie i stonowane kolory uzupełniają idealną dekorację dla tego znaku.

2. Byk

Różne style mebli mają zdolność reprezentowania osobliwości każdego znaku.  Dla Byków idealny styl dekoracji to coś pomiędzy wnętrzem rustykalnym i śródziemnomorskim. Poszukują one wyrafinowania, ale przede wszystkim ciepła. Materiały takie jak kamień, drewno lub ceramika, naturalne i przyjazne, muszą być obecne w pokojach preferowanych przez Byki.

3. Bliźnięta

Bliźnięta reprezentują dwie różne strony osobowości, co sprawia, że osoby urodzone pod tym znakiem są miłośnikami eklektyzmu, jeśli chodzi o projektowanie. Dla nich dom musi zawierać mieszaninę i kombinację kolorów, stylów, kształtów i materiałów. Jako przykład, spójrz na tę wesołą i osobistą  jadalnię.

4. Rak

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Davonport
Davonport

Orford | A classic country kitchen with coastal inspiration

Davonport

Styl rustykalny, ale z eleganckim akcentem  to taki, który najlepiej dopasowuje się do Raków. Aby osoby te były szczęśliwe w swoim wnętrzu muszą dążyć do równowagi poprzez symetryczne kompozycje, które zawierają drewniane meble i romantyczne dodatki. Koniecznie postawcie na odwołania do natury.

5. Lew

Lwy lubią przestrzeni z animowaną dekoracją, na przykład w stylu  pop art. Przestrzenie życiowe, pełne energii i koloru, doskonale pasują do temperamentnej osobowości ludzi spod tego znaku, którzy nigdy nie pozostają niezauważeni.

6. Panna

Osoby spod znaku Panny zwracają uwagę na najdrobniejsze detale i są niezwykle ostrożni. Ciągłe poszukiwanie doskonałości i równowagi, które je charakteryzują, pasuje idealnie do  stylu minimalistycznego. Połączenie czerni i bieli, prostych linii lub czystej geometrii jest idealnym pomysłem do zastosowania w ich domach.

7. Waga

Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi są spokojni i uczciwi. Wnętrza w domu Wagi powinny szukać równowagi i spokoju. Elementy współczesnego stylu, ale z eleganckim akcentem, na przykład zawierające element klasyczny, są idealne do stylu poszukiwanego przez ludzi tego znaku.

8. Skorpion

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Magic Stone

Pixers

Idealny styl dla Skorpionów jest nowoczesny, ale nie jest trywialny – to oznacza przestrzenie, które szukają prostoty i wygody, ale z dodatkowym akcentem. Aby to zrobić, wystarczy pojedynczy detal, na przykład całkowicie otwierana ściana, taka jak ta ze zdjęcia. 

9. Strzelec

Styl, który preferuje z reguły osobowość Strzelca, jest mieszaniną kolonialną i eklektyczną. W tego typu przestrzeniach znajdują się stare znaleziska i przedmioty przywiezione z egzotycznych podróży. Jeśli chodzi o  meble, Strzelce wolą wybierać uniwersalne i elastyczne elementy.

Projekt wnętrza powstał w biurze architektonicznym CRISTIANAVANNINI | ARC.

10. Koziorożec

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Régua Arquitetura
Régua Arquitetura

Living Tropical

Régua Arquitetura

Idealna przestrzeń dla Koziorożca? Niewątpliwie jedno z tropikalnych środowisk, z dużą ilością zieleni, z opanowaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno czy wiklina. Koziorożec zawsze szuka maksymalnego komfortu i relaksującej atmosfery.

11. Wodnik

Wodniki to ludzie spokojni, romantyczni i z dobrym gustem, ceniących estetykę. Dla nich styl skandynawski będzie perfekcyjny. Pokoje Wodnika powinny zawierać meble z nowoczesnymi liniami, drewno oraz akcesoria o różnych geometrycznych wzorach. A co najważniejsze: dużo światła.

12. Ryby

Wreszcie osoby urodzone pod znakiem Ryb są zwykle bardzo wygodne. Dobrze czują się w środowisku przemysłowym. Jeśli chodzi o dekorowanie domu Ryb, nie ma wątpliwości, że lubią one meble z odzysku, niedoskonałe wykończenia i uderzające lampy o fabrycznym wyglądzie. W skrócie, Ryby uwielbiają widoczny chaos i dobrą dawkę kreatywności w ich domowych przestrzeniach.

Sprawdźcie także idealną sypialnię dla Was: Sypialnie dopasowane do znaku zodiaku

Sprawdziło się? Trafiliśmy w Twój gust? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu