Projekty,  Salon zaprojektowane przez House Couture Interior Design Studio

Piękny dom z wieloma inspirującymi pomysłami

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zobaczymy spektakularny dom, jego architekturę, wystrój wnętrz i wyjątkową lokalizację. Budynek zachwyci Was zarówno swoim imponującym rozmiarem jak i dekoracjami, które są w połowie drogi między klasycznymi i nowoczesnymi… krótko mówiąc, dom jest niesamowitym, ciepłym i jasnym miejscem.   

Wszystkie te składniki i wiele innych odkryjemy w tym artykule, oglądając wspaniały projekt architektów z biura HOUSE COUTURE INTERIOR DESIGN STUDIO w Cape Town.  Zapraszamy! 

1. Otwarty salon

Nasz spacer zaczynamy w sercu domu, który jest czymś więcej niż salonem. Na pierwszy rzut oka możemy wyczuć tę niepowtarzalną atmosferę, którą jest tutaj wszechobecna. Jasność przestrzeni i wykorzystanie koloru są uderzające: mieszanina ciepłych tonów ze świeżymi odcieniami bieli nadaje wnętrzu romantyczny charakter. Nie możemy przejść obojętnie obok wysokiej jakości materiałów, zarówno w tekstyliach, jak i meblach.

2. Strefa telewizyjna

Obszar telewizyjny jest wyposażony w małą sofę, której towarzyszą stoły i lampy tworzące miłą dla oka kompozycję. Na ścianie z drewnianymi panelami, w centralnym punkcie, umieszczony jest telewizor. Stwarza to idealne miejsce na codzienny relaks w rodzinnej atmosferze. Luksusowe akcesoria, które są rozmieszczone w każdym kącie, wykazują dużą dbałość o szczegóły.

3. Salon z kominkiem

Drugi  pokój dzienny, który znajdujemy wewnątrz tej dużej przestrzeni mieszkalnej, ze względu na swój rozmiar i kształt idealnie nadaje się do organizacji spotkań z przyjaciółmi. Obszar ten, bezpośrednio związany z dużym kominkiem, po raz kolejny został urządzony ze smakiem i prostotą, tworząc ciepłą i przytulną przestrzeń. Wspomniany kominek zapewnia rustykalny akcent, który dodatkowo wzbogaca piękne wnętrze. 

4. Dialog między wnętrzem a światem zewnętrznym

Teraz pora na najlepsze! Duże okno, które łączy przestrzeń domową z tarasem, a wokół zjawiskowy wręcz krajobraz. Drewniana podłoga zastosowana we wnętrzu domu rozciąga się na zewnątrz, tworząc taras, który służy jako przejście między mieszkaniem a plażą. Uzyskany efekt to utrata granic między tym, co wewnątrz, a naturalną przestrzenią, w której znajduje się willa.

5. Schody

Jesteśmy teraz gotowi odkryć, co górny poziom domu może nam zaoferować, ale wcześniej zatrzymamy się na chwilę na  schodach , które widzimy na zdjęciu. Zbudowane zostały z drewnianych stopni, mocowanych z jednej strony które wydają się latać w powietrzu. Projekt jest niezwykle lekki, ma silną osobowość i wykracza daleko poza funkcję łączenia dwóch pięter.

6. Sypialnia z widokiem

Na najwyższym piętrze odkryliśmy spektakularną, główną sypialnię. Pokój oferuje wspaniałe widoki, uchwycone panoramicznym, przesuwanym oknem. Ta efektowna rama zapewnia romantyczną i wyrafinowaną duszę tej sypialni. Dzięki zastosowaniu jasnych i delikatnych kolorów, takich jak krem i jasny szary wnętrze jest przytulne. Zwróćmy też uwagę na lampy i bogate narzuty na łóżka.

7. Łazienka

Łazienka stanowi prawdziwą oazę dobrego samopoczucia, idealne miejsce do pielęgnacji ciała. Niekwestionowanym bohaterem tej przestrzeni jest wanna umieszczona na rogu, z której rozpościera się widok na zewnątrz. Prysznic odgrywa również ważną rolę w tej łazience: jest delikatny i niemalże niewidoczny za prostą taflą szkła. 

8. Garderoba

Teraz zatrzymajmy się w tej otwartej garderobie, gdzie znajduje się szafa i otwarty regał na buty. Obszar ten znajduje się w pobliżu części sypialnej. Wszystkie meble zostały wykonane z białego lakierowanego drewna, a specjalnie zaprojektowane oświetlenie sprawia, że pomieszczenie jest bardzo funkcjonalne. 

9. Umeblowany taras

Kończymy trasę kolejnym klejnotem tej willi: tarasem. Znajdujemy w nim sugestywne otoczenie, dzięki któremu możemy cieszyć się widokiem na plażę. Taras został umeblowany z dbałością o każdy szczegół. Jest tam ławka relaksacyjna, leżaki, centralny kamienny kominek i drewniana podłoga. Jednym słowem pięknie! 

Jak Wam się podoba taras? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu