12 trików, które zwiększą wartość twojego domu | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

12 trików, które zwiększą wartość twojego domu

A.D. A.D.
Nowoczesny ogród od SZTUKA Laboratorio Creativo de Arquitectura Nowoczesny
Loading admin actions …

Nasz dom jest naszą ostoją, to przestrzeń, w której chcemy spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, oraz gdzie po możemy się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu w pracy. Dlatego musimy utrzymywać go w dobrym stanie, aby był wygodny i estetyczny. 

Dziś, w oparciu o doświadczenia ekspertów od home stagingu, przygotowaliśmy ten Katalog Inspiracji z 12 sztuczkami, które uczynią Wasz dom piękniejszym i tym samym zwiększą jego wartość. Jeśli myślisz o sprzedaży lub wynajmie, będą to bardzo przydatne dla Ciebie rady. Chociaż są to małe detale, są ważne i różnica jest zauważalna. Gwarancja homify!

1. Pomaluj swój dom w neutralnych kolorach i stwórz wspaniałe połączenie kolorystyczne. Szary, biały i beżowy nigdy nie wyjdą z mody.

Nowoczesny dom w podwarszawskiej miejscowości Nowoczesny korytarz, przedpokój i schody od Michał Młynarczyk Fotograf Wnętrz Nowoczesny
Michał Młynarczyk Fotograf Wnętrz

Nowoczesny dom w podwarszawskiej miejscowości

Michał Młynarczyk Fotograf Wnętrz

2. Napraw wszelkie usterki, zwróć szczególną uwagę na miejsca, które miały styczność z wilgocią, aby uniknąć poważnych problemów.

3. Zawsze utrzymuj swój dom w czystości i porządku

4. Napraw wszystkie usterki elektryczne i sprawdź, czy wszystkie światła działają poprawnie. Zobacz także czy w każdej lampie są wszystkie żarówki.

5. Jeśli masz uszkodzone okno, koniecznie wymień je. Wymyj wszystkie okna, aż będą błyszczące i przejrzyste.

6. Wietrz regularnie cały dom. To zapobiega nieprzyjemnym zapachom i wilgoci.

7. Przy dekoracji pamiętaj, że mniej znaczy więcej. Jeśli nie jesteś pewien czy nie przesadziłeś, lepiej schowaj kilka detali.

8. Jeśli płytki łazienkowe są zepsute, napraw je, jak tylko zauważysz uszkodzenie. Możesz to zrobić za pomocą specjalnej pasty.

9. Nie zapomnij pomalować i wyremontować ścian, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo udekoruj je jeśli możesz.

10. Drzwi są bardzo ważne, odpowiadają za pierwsze wrażenie, jakie daje nam dom. Muszą być w dobrym stanie.

11. Drzwi garażu powinny otwierać się bezproblemowo. W tym celu konieczna jest stała konserwacja.

12. Nie kumuluj przedmiotów, których nie używasz. Lepiej je oddać lub wyrzucić. Czyste przestrzenie pozbawione bezużytecznych obiektów wyglądają dużo lepiej.

Dla wszystkich tych, którzy są ciekawi, jakie z domowych inwestycji opłacają się najbardziej, a które najmniej, sporządziliśmy listę TOP 10, najczęstszych projektów. Znajdziecie ją tutaj.

Sądzicie, że te rady mogą pomóc? 
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu