Projekty,  Dom prefabrykowany zaprojektowane przez INT2architecture

Prefabrykowany, drewniany dom z bardzo prostym wnętrzem

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dla wielu ludzi, nie ma większej przyjemności niż bycie w środku natury i obcowanie z nią. Mieszkanie w pobliżu drzew, ptaków i oddychanie świeżym powietrzem jest prawie jak sen. Jest spełnieniem marzeń! 

Dziś weźmiemy Was na miły spacer, wzdłuż cichego lasu, skąd będziemy obserwować niesamowitą konstrukcję, nowoczesnej drewnianej willi, która idealnie spełni oczekiwania każdej rodziny. Jest to jednopiętrowy dom z prostymi liniami i wyjątkowymi detalami, które odróżniają go od reszty. Autorem projektu jest biuro architektoniczne NT2ARCHITECTURE.

Drewniana konstrukcja modułowa, uroczy design, intrygująca elewacja i przestronne wnętrza, które charakteryzują się prostym wystrojem – to zobaczycie w tej niezwykłej nieruchomości, którą stanowi szczególnie przyjemny dom w otoczeniu przyrody.
Aby zobaczyć to wszystko i więcej, przewińcie w dół…

Zintegrowany z krajobrazem

Stojąc w pewnej odległości możemy podziwiać estetyczne piękno domu, który jest położony w malowniczej okolicy, pełnej zieleni i natury. Od razu zauważamy intrygującą bryłę budynku. W przeciwieństwie do innych propozycji domów, ten dom nie stara się przyciągać uwagi poprzez architektoniczne ozdoby, ale poprzez starannie rozplanowany projekt i właściwy dobór materiałów. 

Dom ten dodatkowo charakteryzuje się tym, że prezentuje drewno w różnych jego odsłonach. Jest to jeden z preferowanych materiałów, zarówno ze względu na klimat, jak i okoliczności natury. 

Minimalistyczna fasada

Fasada tego domu stawia drewno na pierwszym miejscu. Jest to bardzo minimalistyczna fasada, która przyciąga prostotą, starannością i elegancją. 

Stylowe okno

Wewnętrzne przestrzenie wymagają naturalnego światła i wentylacji, które można osiągnąć za pomocą okien o różnych rozmiarach. Estetyczna stolarka okienna może nawet również przyczynić się do dekoracji. Ta fasada jest spektakularnym na to przykładem! 

Innowacja

Na przykładzie tego domu możemy zaobserwować jak bawić się materiałami, robiąc coś rzadko spotykanego; zwróćmy uwagę na zastosowanie materiału dachowego w części fasady. Wygląda nowatorsko i odważnie, a także świetnie łączy się z drewnem. Dom wygląda nowocześnie i prosto. 

Taras

Do salonu przynależy także drewniany taras, który stanowi kontynuację aranżacji pomieszczeń. Można na niego dostać się przechodząc przez spore przesuwne drzwi.  Drewniane meble wypoczynkowe i ściany patio doskonale wtapiają się w leśny klimat. Kąpielowy staw pasuje tutaj idealnie, tworząc tym samym doskonałą strefę relaksu i rekreacji. 

Minimalistyczny i przytulny salon

Drewno pozostaje pozostaje nadal głównym surowcem odpowiadającym za klimat wnętrza. Zestawiono je z designerskimi meblami oraz wielofunkcyjnymi przedmiotami. Ważną rolę odgrywa także ciekawy kominek. Wnętrze domu jest tak przestronne i lekkie jak sam las. Wysokie sufity, ciche dźwięki i użycie drewna odzwierciedlają przestronne powierzchnie na zewnątrz. 

Z dużymi przestrzeniami i kilkoma meblami to miejsce wygląda wspaniale – nie da się odmówić salonowi przytulności, ale także nowoczesnego uroku. 

Jasna jadalnia

Jasne drewno w jadalni wygląda bardzo dobrze. Ten ton jest idealny do kuchni i łazienek. Biały dodaje jaskrawości i jednocześnie wygląda bardzo dekoracyjnie. Dzięki zastosowaniu tej naturalnej palety kolorystycznej pomieszczenie jest bardzo przyjazne i świeże, pełne optymizmu. 

Przestrzeń dzienna z kuchnią

Dla kontrastu z resztą wnętrza, architekci wybrali kuchnię o ciemnej barwie, która przełamała schemat reszty dekoracji, ale jednocześnie jej nie zdominowała. Obszar ten pozostał niejako odrębny, mimo że jest połączony z salonem. Podział został dokonany za pomocą kontrastowych barw jednak stylistyka jest bardzo spójna zarówno z zewnętrznym obszarem domu, jak i z resztą wnętrza. 

Zobaczcie także: Elegancki dom 'kostka' po renowacji

Jak Wam się podoba ten projekt? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu