8 świetnych pomysłów na szafę w sypialni

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

8 świetnych pomysłów na szafę w sypialni

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Premdas Krishna
Loading admin actions …

Szafa jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia sypialni, o ile nie mamy osobnej garderoby. Większość z nas jednak nie może liczyć na taki luksus. Szafa jest więc meblem, który pomieści nasze ubrania i akcesoria. To dzięki niej może zapanować porządek!

Dziś pokażemy Wam 8 niesamowitych pomysłów na szafę, która idealnie sprawdzi się w sypialni, zapewniając wystarczająco miejsca, aby utrzymać wszystko w porządku. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

​1. Na całej powierzchni ściany

Nie jest tajemnicą, że czym więcej mamy przestrzeni, tym więcej rzeczy znajdziemy, by ją wypełnić. WIęc jeśli szafa jest duża i pojemna, dobra nasza! Szafę na powierzchni całej ściany najlepiej wykonać na zamówienie.

2. Szafa w rogu pomieszczenia

Możemy też postawić wysoką szafę w rogu sypialni. Pamiętajmy dobrze wymierzyć dostępną przestrzeń, a na pewno znajdziemy wiele dostępnych modeli w rozmiarze dla nas idealnym.

​3. Szafa dopasowana designem do całego pomieszczenia

Aby szafa stała się częścią integralną pomieszczenia, warto zwrócić uwagę na idealne dopasowanie kolorystyczne szafy do reszty pomieszczenia. Mamy t na myśli również rodzaj i kolor drewna, wzory i wykończenia.

​4. Lakierowane fronty

Ten typ szafy na ubrania rozświetla sypialnię dzięki lakierowanym frontom. Szafy z lakierowanymi frontami doskonale pasują do nowoczesnego wystroju nie tylko sypialni, ale również salonu, czy każdego innego pomieszczenia.

​5. Przesuwne drzwi dla większej wygody

Szczególnie jeśli w pomieszczeniu nie ma dużo miejsca, najlepiej zastosować przesuwne drzwi. Nie potrzeba przecież dodatkowego miejsca na otwarcie szafy! Świetnym detalem jest lustro na drzwiach.

​6. Kamuflaż szafy

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Arq.AngelMedina+
Arq.AngelMedina+

DORMITORIO PRINCIPAL

Arq.AngelMedina+

Szafa w dokładnie tym samym kolorze co ściany pozwala w pewien sposób ukryć szafę w projekcie. Jest to idealny pomysł do małych pomieszczeń.

​7. Pomysłowość i kreatywność

Szafa nie musi przybierać standardowej formy. Możemy zaplanować układ szafy w zależności od wyglądu pokoju, jak na przykład w tym przypadku. Wokół okna stworzono konstrukcję wielu szafek i regałów. Nietypowe i zaskakujące rozwiązanie. Każdy stolarz byłby chętny podjąć się takiego wyzwania.

​8. Szafa jako ścianka działowa

Zamiast rzeczywistej ściany, możemy ustawić wysoką szafę, która podzieli pokój wedle potrzeby. W tym przypadku, projektanci zdecydowali się w ten sposób stworzyć bardziej intymną strefę na toaletkę.

Każda kobieta będzie szczęśliwa mając taki dodatek w sypialni. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie: Dizajnerskie toaletki – 6 przykładów

Którą z tych pozycji widzicie u siebie w sypiani?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu