Coffe House StudioA&W: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez  Architekt Łukasz Bulga Studio A&W Kraków | Projekty domów nowoczesnych

Nowoczesny domek ogrodowy o transparentnych ścianach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś pokażemy Wam ciekawy projekt nowoczesnego domku ogrodowego od polskiej pracowni architektonicznej Studio A&W. Jeżeli macie do zagospodarowania ogród o sporym rozmiarze, marzy wam się stylowa alternatywa dla altanki ogrodowej, ten projekt może być starzałem w dziesiątkę! Obejrzyjcie jego wizualizacje!

Nowoczesny design

Minimalistyczna, geometryczna bryła z płaskim dachem, przeszklone ściany, drewniane wykończenia, elegancko urządzone wnętrze – domku ogrodowego w takiej wersji jeszcze z pewnością nie widzieliście!

Panoramiczne widoki

Dzięki niemal całkowicie przeszklonym ścianom, z wnętrza domku rozciąga się panoramiczny widok na okolicę.

Oświetlenie

Zarówno w środku, jak i z zewnątrz istotną rolę odgrywa oświetlenie. Wprowadza wyjątkową atmosferę i sprawia, że domek staje się dekoracyjnym elementem ogrodu.

Idealny na każdą działkę

Dzięki temu, że odznacza się kompaktowym rozmiarem, a także uniwersalnym, ponadczasowym designem, domek ogrodowy w tym wydaniu idealnie wpisuje się w charakter każdej działki.

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu