Projekty,  Taras zaprojektowane przez Studio Earthbox

12 postanowień na rok 2018!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowy rok, nowe cele.

Nieuchronnie, z nowym rokiem zaczynamy się zastanawiać: co dalej? Często łapiemy się w pułapkę planowania ambitnych, wręcz nieosiągalnych rzeczy, których ostatecznie nie robimy… Jedyne, co na tym zyskujemy, to frustracja.

Dlatego w tym roku, zróbmy sobie listę postanowień, które spełnimy. Nawet z pozoru niewielka rzecz, może okazać się ogromną zmianą w naszych życiach. Przygotowaliśmy dla Was listę 12 rzeczy, które naszym zdaniem pasuje (przynajmniej częściowo) do większości z nas. Może ta lista zainspiruje Was do stworzenia własnej.

12 pomysłów na 12 miesięcy. Do dzieła!

Projekty,   zaprojektowane przez homify

1. Spędzać więcej czasu ze swoimi

Odłóżmy choć na jakiś czas na bok telefon, komputer i portale społecznościowe. Posiłki z rodziną stają się o wiele przyjemniejsze, gdy nie patrzymy w telefon lub telewizor. Zamiast esemesowania z sąsiadem, wyjdźmy z nim na spacer! Spędzajmy więcej czasu wśród ludzi, a nie tylko rozmów w sieci.

Porozmawiajmy z rodzicami i dziadkami, a może odkryjemy ciekawe historie, których byśmy się nie spodziewali.

2. Więcej gotować w domu

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez homify

Domowe potrawy są zdrowsze i często smaczniejsze niż katering. Poza tym, gotowanie może okazać się relaksującą i przyjemną aktywnością.

Zacznijmy od prostych przepisów – znajdziemy ich tysiące. W mgnieniu oka okaże się, że umiemy ugotować coś przepysznego w kilka chwil.

​3. Oszczędzać pieniądze

W tym roku na poważnie weźmy pod lupę temat oszczędzania. Nie mówimy tu o odkładaniu każdego grosza, ale o zmianie kilku nawyków, których, powiedzmy, efektem ubocznym będą oszczędności. Dodatkowe pieniądze przydadzą się na wakacje, albo jakiś rarytas, na który normalnie nie moglibyśmy sobie pozwolić.

Zacznijmy od robienia listy zakupów – w ten sposób zaczniemy kupować tylko to, co zaplanowaliśmy, i czego potrzebujemy. Poza tym, możemy lepiej kontrolować zużycie prądu i wody… Przysłużymy się nie tylko swojemu portfelowi, ale również naturze!

​4. Dokończenie zaczętych prac

Projekty,   zaprojektowane przez ORCHIDS LOFT
ORCHIDS LOFT

Arquitectura

ORCHIDS LOFT

W tym roku dokończymy prace remontowe i naprawcze w domu!

Jest ściana do pomalowania, albo płytka do wymiany? A może klamka się poluzowała, lub trzeba wstawić nową pralkę? Nie czekajmy dłużej. Zróbmy to wszystko jak najszybciej.

​5. Systematyczne ogólne porządki

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Niedługo nadejdzie wiosna. Wraz z przyjściem wiosny, zaplanujmy generalne porządki w domu. Potem będzie łatwiej regularnie sprzątać mieszkanie, utrzymując porządek.

​6. Przygotować balkon na przyjście wiosny

Już niedługo nadejdą ciepłe dni i będziemy chcieli korzystać z balkonów i tarasów. Już teraz przygotujmy je na te chwile!

​7. Zadbać o siebie

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez von Mann Architektur GmbH
von Mann Architektur GmbH

Badezimmer im Dachgeschoss

von Mann Architektur GmbH

W 2018 poświęćmy więcej czasu na relaks i odpoczynek. Jeśli zadbamy o siebie, wszystko inne wyda się prostsze.

​8. Porządne wakacje!

Projekty,  Hotele zaprojektowane przez Larforma
Larforma

Vidago Palace

Larforma

Jeśli wdrożymy postanowienie numer 3, powinniśmy zauważyć na naszych kontak dodatkowe pieniądze, które możemy przeznaczyć na podróż! Nie musi być to wyprawa na drugi koniec świata, ale nawet weekendowy wypad poza miasto. Jeśli od kilku lat nie wyjeżdżaliśmy, już taki wypoczynek będzie bardzo doceniony.

​9. Remont domu

Z nowym rokiem nadchodzą nowe trendy. Może warto wymienić kilka mebli, odświeżyć ściany, albo całkowicie wyremontować sypialnię? W zależności od potrzeb i możliwości, remont może oznaczać niewielką zmianę, albo coś ogromnego.

​10. Czytać więcej

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Loloca Design
Loloca Design

Relaxing time

Loloca Design

Kiedy ostatnio przeczytaliśmy jakąś książkę? Jeśli musimy się dłużej zastanowić nad odpowiedzią – to postanowienie jest dla nas!

Zamiast zaczynać nowy serial, zacznijmy nową książkę – może to być nowela, reportaż, albo książka podróżnicza. Cokolwiek przypadnie nam do gustu.

11. Zmiana w wyglądzie

Nowy rok, nowa ja! Każdy chyba zna to powiedzenie… Czasami zmiany są potrzebne. Nowa fryzura, czy zestaw ciuchów pomogą nam zmienić nastawienie do nadchodzących miesięcy.

​12. Wyrzucić złą energię ze swojego życia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify

Zmiany powinny jednak zachodzić nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz. Pozbądźmy się złej energii!

Ogromna ilość ludzi wierzy, że Feng Shui pomaga oczyścić atmosferę. Może warto wypróbować, czy to prawda? Więcej na ten temat dowiecie się w Katalogu Inspiracji: 10 zasad Feng Shui, które zmieniają życie

Macie postanowienia noworoczne?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu