Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez João Boullosa

Nowoczesny, jasny i wspaniale wykończony drewnem – dom, który musicie zobaczyć!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji chcielibyśmy pokazać Wam piękne zdjęcia pochodzące od João Boullosa, profesjonalnego fotografa z Porto w Portugalii. Jego zadaniem było uchwycenie piękna pewnej nowoczesnej posiadłości…

Obiektem, który przepięknie sfotografowano, ukazując jednocześnie wszystkie jego zalety, jest nowoczesny dom wykończony w drewnie, kamieniu i bieli. Jak się za chwilę przekonacie, ta nieruchomość zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz!

​Na zewnątrz

Nie oszukiwaliśmy mówiąc, że mamy tu wspaniały obraz domu z zewnątrz… Pierwsze spojrzenie i naszą uwagę przykuwa drewniany dach, który doskonale kontrastuje z kamiennym murem i wysokimi drzewami o bujnych koronach. Delikatne wzniesienie, na którym stoi dom pozwoliło wymalować tu niesamowity pejzaż.

​Jasne i ciepłe wnętrza

Okna tuż pod dachem doskonale oświetlają wnętrze, dając mieszkańcom luksus całkowitej prywatności. Na tej wysokości, nikt nie będzie zaglądał przez okna…

Wnętrze jest w ogromnej mierze zaaranżowane na podstawie połączenia bieli z drewnem. Jest to uniwersalne, w dobrym tego słowa znaczeniu, połączenie.

Jadania

Dosłownie krok od salonu mamy jadalnię. Jeśli jednak dobrze się przyjrzycie, zauważycie, że ten krok trzeba dać w górę. Jadalnia została zorganizowana na podwyższeniu. Takie zróżnicowanie poziomów pozwala dokładnie wytyczyć granicy stref, co jest niezwykle ważne w kwestii projektowania wnętrza na otwartym planie.

Przyglądając się bliżej

Nie mogliśmy nie zwrócić uwagi na nietuzinkową oprawę oświetleniową w jadalni. Taki żyrandol rzuca dużo ciepłego, rozproszonego światła, dzięki czemu spożywanie posiłków przy stole jadalnianym daje wiele przyjemności.

​Oryginalne elementy

Strefa relaksu z luksusowymi meblami i niesamowitym oświetleniem w szachownicę zapada w pamięć. Ten efekt uzyskano za pomocą oświetlenia LED podpiętego pod białymi blokami zawieszonymi na drewnianej ścianie. Niby nic wielkiego, a efekt jest powalający!

Taras

Na koniec wychodzimy na zewnątrz, by obejrzeć taras przed domem. Panuje tu spokojna atmosfera, której tak bardzo potrzebujemy, by wypocząć. Zdecydowano się tu na minimalną dekorację w postaci kilku lampionów i doniczki z drzewkiem dekoracyjnym przy klasycznym zestawie mebli ogrodowych.

Jeśli szukacie inspiracji na aranżację własnego tarasu, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu: 10 pomysłów na mały taras

Co myślicie o oprawie oświetleniowej w tym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu