Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Gavetão- Decoração de Interiores

Sypialnia zgodna z zasadami Feng Shui

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Poza konkretnymi rzeczami materialnymi i pięknymi przestrzeniami, szczęście i spokój to nieuchwytne rzeczy, których pragniemy wszyscy. Jeżeli interesujecie się starożytną chińską filozofią Feng Shui zapewne wiecie, że piękne przestrzenie i życiowe szczęście mogą być powiązane. A wszystko to dzięki odpowiedniemu doborowi projektu i stylu. 

Kluczem jest utrzymanie chi, czyli pozytywnej, życiodajnej energii, przy jednoczesnym chronieniu się przed negatywną energią, która mogłaby wejść do naszego domu, a przez to i do naszego życia. Jeśli brzmi to obiecująco, na początek skoncentrujcie się na najbardziej intymnej przestrzeni w całym domu – sypialni.

Łóżko

Feng Shui mówi, aby nie umieszczać łóżkaw środku pokoju,  gdyż nasza głowa musi być podparta solidną ścianą bezpośrednio za nami.

Upewnijmy się również, że łóżko ma dobrą wysokość i że pozytywny chi może płynąć swobodnie. Oznacza to, że nie może być wbudowanych szuflad do przechowywania pod łóżkiem, gdyż mogłyby by one zablokować dobrą energię, która musi krążyć wokół łóżka i ciała.

Uważajmy na luki!

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify
homify

Apartamento da Glória

homify

Chcesz uniknąć możliwych zakłóceń w dziale intymności?

Następnie nie popychaj jednej strony łóżka do ściany; Partner śpiący w środku poczuje się uwięziony w związku, ponieważ pozytywny chi nie będzie w stanie dotrzeć do niego.

Wybierajmy miękkie oświetlenie

Aby zapewnić spokojny klimat w sypialni, unikaj surowego i jasnego oświetlenia. Nie umieszczaj lampy sufitowej bezpośrednio nad łóżkiem. Zamiast tego wybieraj światełko lub lampy stołowe z miękkimi światłami i spróbuj uzyskać jak najwięcej naturalnego światła do pomieszczenia, jak to możliwe.

Od projektantów oświetlenia po projektantów wnętrz, mamy ich wszystkich na homify i wiele więcej. Sprawdź naszą stronę specjalistów.

Parzyste dekoracje

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez LAVRADIO DESIGN
LAVRADIO DESIGN

Quarto principal

LAVRADIO DESIGN

Dekoracje w sypialni powinny się układać w pary, na przykład dwie lub cztery świece. Jeśli mamy na ścianie obrazy, szczęście będzie się do nas uśmiechać, jeśli na obrazie będą dwie osoby.

Aby naprawdę zwiększyć ilość pozytywnej energii chi w naszym pokoju, można umieścić w nim niewielki zbiorniczek z wodą, albo choćby zdjęcie, czy obraz ją przedstawiający. Koniecznie wraz z czymś niebieskim i na wschodniej stronie pokoju.

Uważajmy na lustro

Nie nie powinniśmy pozwolić, by nasza twarz odbijała się w lustrze, gdy śpimy. Może to bowiem przyciągać negatywną energią. Jeśli nie możesz przenieść lustra, które znajduje się przy łóżku, przed zaśnięciem możemy je po prostu zasłonić kocem.

Ponadto powinniśmy usunąć z pokoju wszystkie elementy, których nie używamy. Takie porzucone przedmioty to siedliska negatywnej energii. To przekłada się również na pozbycie się bałaganu i regularne sprzątanie szafek i szafek, w których najczęściej mamy masę niepotrzebnych rzeczy! 

Polecamy również: 10 porad Feng Shui, które odpędzą złą energię z Twego domu

Pozbądźmy się telewizora

Aparat telewizyjny, komputerowy lub ćwiczeniowy zniszczy dobrą energię w sypialni, ponieważ przynoszą stresujące wibracje w intymnej przestrzeni. To może oznaczać złą wiadomość o Twoim związku, więc raczej ograniczaj noc filmową do salonu!

Czy wierzycie w skuteczność Feng Shui?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu