Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez 단감 건축사사무소

Idealny dom dla nowoczesnej rodziny

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj przenosimy się do aż do Azji, aby przyjrzeć się bliżej wspaniałemu domowi, który powstał pod okiem zaprzyjaźnionych  architektów. Prosty projekt podbije serca miłośnikom nowoczesnej architektury, a także zwolennikom oryginalnych rozwiązań.

Fasada

Nowoczesny budynek o kubistycznej formie doskonale odzwierciedla nowoczesne podejście projektu, do obecnych trendów królujących w środowisku młodych architektów. 

Z drugiej strony

Dom jest wyjątkowo jasny, a wszystko za sprawą licznych okien, które ułatwiają dostęp do ogrodu oraz tarasy. Wspomniane miejsca są idealnym zakątkiem do spędzania czasu w ciepłych promieniach słońca.

Otwarta przestrzeń

To idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy uwielbiają relaks w gronie rodziny i przyjaciół. Salon i jadalnia zostały zaaranżowane na otwartym planie, dzięki czemu możemy łatwo dzielić przestrzeń z innymi domownikami. 

Sypialnia

Doskonałe rozwiązanie dla małych pomieszczeń! Niewielką sypialnia została wyposażona w miejsce do pracy, które jest doskonale oświetlone dzięki sąsiedztwu drzwi ogrodowych. Jednak najwspanialszym elementem tej sypialni jest antresola, która została zaaranżowana na niesamowite łóżko. 

Kuchnia

To miejsce doskonale oddaje najnowsze trendy. Jasne kolory wspaniałe nawiązują do stylu skandynawskiego. To pomieszczenie jest nie tylko piękne, ale i niesamowicie funkcjonalne, a wszytsko za sprawą ogromu miejsca, zaoferowanego przez doskonale meble.

Dom rodzinny oczarowujący nowoczesnością

Lubicie prosty styl?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu