Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Alessandra Contigli Arquitetura e Interiores

12 sypialni – znajdź odpowiednią dla Twojego znaku zodiaku

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Sypialnia jest najbardziej osobistą przestrzenią naszego domu. Pełni rolę swoistego schronienia, w którym można całkowicie odpocząć i zregenerować swoje siły przed kolejnym dniem pełnym wyzwań. Jest schronieniem, swego rodzaju azylem. Odzwierciedla ona również naszą osobowość i istotę. Dzisiaj, biorąc pod uwagę całą naszą wiedzę o astrologii, razem z naszymi architektami, postanowiliśmy przygotować propozycję sypialni dedykowanych osobom spod różnych znaków zodiaku. 

Zobaczcie 12 niezwykłych pokoi, które pasują do różnych znaków zodiaku. Wybraliśmy je biorąc pod uwagę najbardziej uderzające cechy osobowości każdego znaku. Powiedzcie nam co myślicie i czy sypialnia, którą dla Was wybraliśmy odpowiada waszemu gustowi. Zapraszamy do zabawy…

Kolory ziemi dla Byka

Byk jest znakiem ziemi dlatego jest bardzo przywiązany do bezpieczeństwa i tradycji. Wyrafinowany pokój jest idealny dla gustu byka, który lubi otaczać się ludźmi z tego samego środowiska społecznego. Tutaj nie ma nic ryzykownego czy ekstrawaganckiego, ale mimo to musimy przyznać, że jest to niesamowite miejsce, super przytulne i ładnie urządzone.

Więcej o tym wnętrzu przeczytacie tutaj: Luksusowy apartament dla miłośników neutralnych barw

Wolność dla Wodnika

Wodnik jest znakiem z niesamowitą wyobraźnią. Rządzi nim tajemniczy Uran. Cieszą go przestrzenie, które są nietypowe, dość kapryśne i zabawne. Kocha wolność dlatego nie lub być zamknięty w klatce. Pełne otwarcie pomieszczenia na zewnątrz może być ryzykiem, które w tym przypadku jest warte zaangażowania.

Romantyczna Ryba

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Gingerlily
Gingerlily

Pink and Charcoal silk bed linen

Gingerlily

Pokój Ryb jest ciekawy, artystyczny i na pewno nie nudny, ale przede wszystkim jest romantyczny. Jeśli Waszym znakiem jest ryba, powinniście uznać za jeden ze swych priorytetów łóżko. Powinno ono być nie tylko wygodne i przytulne, ale także odpowiednio usytuowane. Dla Ryb niezwykle ważna jest atmosfera! 

Energiczny Baran

Barany to silne osobowości, które lubią zdecydowane rozwiązania tak samo jak podejmowanie szybkich i konkretnych decyzji.Ten egzotyczny i tropikalny pokój jest całkowicie ekscentryczny i kreatywny w sposobie w jaki jest zorganizowany i jak jest urządzony. Idealne miejsce dla Baranów,  kochających adrenalinę i przygody. 

Intelektualne Bliźnięta

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify

Bliźnięta potrzebują stymulacji umysłowej więc na pewno potrzebują miejsca, gdzie funkcja sypialnia nie jest jedyna. Ich sypialnia będzie prawdopodobnie zintegrowana z miejscem pracy, telewizorom, biblioteką i wszystkim, co pozwoli ciekawskim Bliźniętom zaspokoić ich głód wiedzy.

Uczuciowy Rak

Dla Raka ważne są uczucia dlatego będzie chętnie przypominał swojej drugiej połówce, jak bardzo ją kocha, i chętnie sam będzie to słyszał. Piękne, romantyczne frazy na ścianie to idealna propozycja do sypialni Raków. Rak jest bowiem rządzony przez Księżyc i jest uważany za najbardziej wrażliwy ze wszystkich znaku zodiaku.

Groźny Lew

Lew jest przekonany, że jest królem zodiaku.  Rządzi nim słońce dlatego oczekują środowiska, które jest godne ich królewskiej osobowości. Nie są nudne, to urodzeni aktorzy, grający rolę przez całe życie, dlatego  niebanalna i oryginalna sypialnia urządzona w stylu sceny teatralnej przypadnie im do gustu. 

Symetria dla Panny

Panny to osoby pedantyczne, które przywiązują uwagę do szczegółów. Bardzo chwali się to w projektowaniu wnętrz, gdyż nie od dziś wiadomo, że „szczegół robi różnicę”. Dlatego Panny muszą mieć sypialnię zapiętą na ostatni guzik. Niech będzie w niej dużo harmonii, symetrii, spokoju i pięknie dobranych do siebie barw. 

Biel dla Wagi

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez FELD Architecture
FELD Architecture

Appartement Luxembourg. Chambre

FELD Architecture

Pokój cały w bieli jest idealnym pomysłem dla rozważnej Wagi. Zasadniczą treścią życia Wagi jest rytm i harmonia, czyli równowaga. Poczucie piękna i talenty artystyczne dają im również duże szanse twórcze, natura wszystkich Wag jest bowiem wrażliwa i delikatna.

Gorący Skorpion

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Erika Winters® Design
Erika Winters® Design

Contadero Decor, Mexico City 2011.

Erika Winters® Design

W przeciwieństwie do pokoju, który widzieliśmy powyżej, od tego żywiołowego koloru aż trudno oderwać wzrok. Przenosi nas do niesamowitego świata doświadczeń zmysłowych. Pomarańczowa ściana, która znajduje się nad wezgłowiem łóżka, jest wyjątkowa i idealna aby stworzyć ciepłą i romantyczną atmosferę, przez cały rok, nawet w chłodniejsze zimowe dni.

Niezależność dla Strzelca

Strzelce kochają przede wszystkim wolność i niezależność dlatego sypialnia ukryta na strychu może być strzałem w dziesiątkę! Spanie w takim miejscu zawsze przypomina nam, że nadal jesteśmy w głębi duszy dziećmi. Bez wątpienia zgadzamy się, że to idealne miejsce dla ludzi ekspresyjnych, którzy lubią wszystko, co nie jest monotonne.

Subtelny Koziorożec

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Atelier Data Lda
Atelier Data Lda

Sítio da Lezíria

Atelier Data Lda

Współczesny, prosty i wytworny pokój jest idealny dla osób spod znaku Koziorożca. Ten pokój jest świetnym przykładem na to, jak dobrze zaprojektować własną sypialnię ponieważ ludzie urodzeni pod tym znakiem są bardzo rozważni i dobrze wszystko planują. Wolą zachowawczy i spokojny wystrój, który jest klasyczny i nawiązuje do tradycji.

Jak Wasze sypialnie? Sprawdziły się? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu