Prosty przepis na piękny dom! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prosty przepis na piękny dom!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Nowoczesne domy od TRANSTYLE architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Planując swój dom marzeń warto pamiętać o kilku elementach, które potrafią sprawić, że w prosty sposób można stworzyć naprawdę piękny dom. Nasi architekci słyną z tego, że ich projekty powstają głównie w oparciu o zasadę mniej znaczy więcej. Każdy zaprojektowany przez nich obiekt roztacza wokół siebie niezwykłą aurę, którą cechuje spokój i harmonia. Życie w miejscu, gdzie nie ma krzykliwych kolorów, czy też zbędnych dodatków niewątpliwie pozytywnie działa na psychikę człowieka. W takiej przestrzeni łatwiej jest zebrać swoje myśli i w pełni cieszyć się każdym dniem. Przekonajcie się sami o ogromnej sile, która tkwi w prostych rozwiązaniach. Zaczynamy zwiedzanie tego minimalistycznego domu!

Biel i czerń

Nasi eksperci zdecydowali się wybrać do aranżacji tego domu dwie kontrastowe barwy – biel oraz czerń. To one sprawiają, że z zewnątrz całość prezentuje się bardzo elegancko. Nie od dziś wiadomo, że te ponadczasowe kolory stanowią podstawę projektów, gdzie króluje dobry styl. Tworząc elewację swojego domu zdecydujcie się na takie połączenie, a na pewno nie będziecie tego żałować. Wystarczy dokładnie przyjrzeć się temu zdjęciu. Ten niezwykły budynek, dzięki zastosowaniu głębokiej czerni wygląda niezwykle intrygująco…

Natura

Jeżeli chcecie mieszkać w domu pełnym harmonii i piękna, powinniście zadbać nie tylko o kształt budynku, czy też jego wnętrze, ale również o całą strefę, która znajduje się na zewnątrz. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest aranżacja drobnej zieleni i w związku z tym wprowadzenie do przestrzeni otaczającej dom chociaż kilku, ciekawych roślin. Bliskość natury działa kojąco na nerwy, a widok pielęgnowanych przez nas krzewów, które pięknie rosną napawa prawdziwą dumą i radością. Nie zapomnieli o tym również nasi specjaliści! Wybrane przez nich gatunki świetnie prezentują się w połączeniu z pozostałymi elementami tej przestrzeni.

Naturalne światło

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego niezwykłego domu. Już na pierwszy rzut oka widać, że tej przestrzeni nie brak naturalnego światła słonecznego. Wszystko dzięki wprowadzeniu specjalnych przeszkleń, które w dowolnym momencie można przesunąć i wpuścić do domu również dużą dawkę świeżego powietrza. To bardzo funkcjonalny element, dzięki któremu w prosty sposób możecie sprawić, że wnętrze w Waszych czterech ścianach będzie wyjątkowo jasne. Warto zainspirować się tym rozwiązaniem, ponieważ obecnie jest ono prawdziwym hitem!

Funkcjonalna kuchnia

Aranżując strefę kuchni należy położyć nacisk przede wszystkim na to, by przygotowywanie potraw w tym miejscu było czystą przyjemnością. Nie bez znaczenia jest zatem układ wszystkich mebli oraz obecność takich rozwiązań, które pozytywnie wpływają na funkcjonalność tego miejsca. Nasi profesjonaliści zdecydowali się wprowadzić do widocznej na zdjęciu kuchni meble wykonane ze stali nierdzewnej. Ten materiał gwarantuje to, że przez długie lata to pomieszczenie nie będzie potrzebowało żadnego remontu. Znalazła się tutaj również wyspa kuchenna, która dodaje nowoczesnego rysu całej kuchni. 

Drewno

Powszechnie wiadomo, że materiałem, który w prosty sposób pozwala wyczarować prawdziwie stylowe wnętrze jest drewno. Nasi specjaliści zdecydowali się na jasny odcień, świetnie komponujący się z występującymi w tym wnętrzu białymi i czarnymi akcentami. Zwróćcie uwagę na to, że nasi architekci nie byli oszczędni w projektowaniu powierzchni, które zostały nim pokryte. Ten naturalny materiał został wykorzystany do aranżacji podłogi, czy też sufitu. Wprowadźcie drewno do swojego domu, a z pewnością nabierze on genialnego blasku!

Odpowiednie oświetlenie

Po zmroku ten oryginalny dom roztacza wokół siebie niesamowity blask. Przyczyniło się do tego odpowiednie oświetlenie, które zainstalowali nasi specjaliści. Wszystkie lampy, które umieszczono we wnętrzu tego budynku świetnie podkreślają jego minimalistyczny charakter. Również na zewnątrz nie mogło zabraknąć punktów świetlnych, które dodatkowo zapewniają to, że wszyscy odwiedzający właścicieli tego domu goście na pewno nie przeoczą wejścia.

Szukacie innych przykładów niezwykłych domów? Sprawdźcie koniecznie:

Klasyka w nowoczesnej odsłonie!

Co myślicie o tym minimalistycznym domu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu