Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Stefano Pedroni

Nowoczesny dom z basenem i fantastycznym wnętrzem

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Obejrzyjcie zdjęcia pięknego domu, który charakteryzuje się nie tylko nowoczesnym designem, ale też wyjątkowo urządzonymi wnętrzami. Dodatkowo wzniesiono go na działce z pięknym ogrodem i prywatnym basenem. Miłośników designu i architektury zachwyci kombinacja wątków minimalistycznych z elementami estetyki glamour.

Widok z zewnątrz

Dla wielu dom marzeń – duży, o nowoczesnej, geometrycznej bryle, wielkoformatowych przeszkleniach, z przestronnym ogrodem i własnym basenem.

Czarna kuchnia

Minimalizm króluje także w kuchni, tym razem pod osłoną czerni. Na środku pomieszczenia znajduje się masywna wyspa kuchenna, pełniąca różnorakie funkcje.

Salon

Na otwartej strefie dziennej dominuje narożnik, który z powodzeniem może pomieścić wieloosobową rodzinę. Szary wypoczynek świetnie prezentuje się na tle śnieżnobiałych ścian.

Sypialnia

Biel, szarości, ciepłe beże i brązy – taka paleta kolorów króluje w sypialni. Przez wielkoformatowe okna do środka wpada mnóstwo naturalnego światła. 

Łazienka

Na koniec zaglądamy do łazienki, w której postawiono na kontrast pomiędzy bielą a szarością. Elementy dekoracyjne niczym z zamku wprowadzają wyjątkowy klimat. 

Podoba Wam się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu