14 zdjęć, które koniecznie musisz zobaczyć przed urządzeniem garderoby | homify

14 zdjęć, które koniecznie musisz zobaczyć przed urządzeniem garderoby

homify.Pl homify.Pl
homify Nowoczesna sypialnia Biały
Loading admin actions …

Szafy na ubrania są w rzeczywistości meblami bardzo mocno problematycznymi. Z jednej strony zapewniają miejsce na ubrania, a z drugiej, zazwyczaj zabierają bardzo dużo miejsca w pokoju. Nie zapominajmy też o tym, że każdy mebel, a już szczególnie tak duży jak szafa na ubrania, jest elementem aranżacji wnętrza! Szafa może całkowicie odmienić wygląd sypialni (gdzie zazwyczaj znajduje się ten mebel). 

Szafa na ubrania powinna być również dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb – czy ma być więcej miejsca na wieszaki, więcej półek, a może szuflad? Wszystko zależy od naszych przyzwyczajeń i rodzaju ubrań, które nosimy.

Zanim więc pochopnie zamówimy szafę na ubrania, czyli zaprojektujemy naszą garderobę, warto popatrzeć na różne możliwości i przekonać się, co tak właściwie okaże się najlepszym wyborem dla nas. Mamy dla Was aż 14 propozycji!

1. Tworzenie małych schowków w postaci szufladek idealnych na bieliznę i dodatki zamiast standardowej wielkości szuflad jest tylko jednym z wielu pomysłów na odnowioną garderobę.

2. Gładkie fronty szaf i szuflad są idealnym wyborem do nowoczesnej sypialni.

3. W sypialni możemy zaprojektować meblościankę, której częścią integralną będzie miejsce na telewizor.

4. Mamy dla Was również jeden z modniejszych w ostatnich latach modeli garderoby, czyli zestaw półek i szafek przy zagłówku łóżka.

5. Takie modele są niezwykle funkcjonalne ze względu na oszczędność miejsca w sypialni – szafeczka nocna będąca częścią kompletu mebli garderobianych to coś przykuwającego oko.

6. Co powiecie na garderobę za ścianką? Za pomocą ścianki działowej lub nawet parawanu możemy całkowicie oddzielić garderobę od reszty sypialni.

7. Wzory na drzwiach mogą oznaczać wyższe koszty zakupu, ale estetyka jest tego warta!

8. Jeśli myślicie, że minął już czas lustra jako frontu szafy, to jesteście w błędzie! Jest to ponadczasowe i bardzo praktyczne rozwiązanie.

9. Zawsze zwracajmy uwagę na warunki architektoniczne. Może mamy wnękę, która idealnie nada się na szafę ubraniową?

10. Jeśli szukacie szafy do pokoju gościnnego, wystarczy elegancka szafa z kilkoma przegrodami.

11. Oryginalne i niestandardowe projekty zawsze przykuwają oko.

12. Tylko częściowo zamknięta strefa z półkami i wieszakami to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko na widoku.

13. Nie możecie się zdecydować czy chcecie mieć drzwi czy nie? Przezroczyste fronty mogą się okazać idealnym kompromisem! Czyż nie wygląda to bajecznie?

​14. Wraca też moda na drewniane meblościanki w stylu rustykalnym. Taka kompozycja doskonale sprawdzi się nie tylko w rustykalnym domku, ale również w bardziej nowoczesnej sypialni.

Wiadomo, że każdy ma pewne bardziej lub mniej określone gusta względem mebli i innych elementów wyposażenia sypialni. Usiądźmy więc na spokojnie, popatrzmy na dostępną przestrzeń i zdecydujmy, czy możemy i chcemy stworzyć osobne pomieszczenie na garderobę, czy może jednak pozostać przy pięknym komplecie szaf i szuflad.

Dziś głównie mówiliśmy o szafach, ale jeśli chcecie bliżej przyjrzeć się garderobom jako osobnym pomieszczeniom, koniecznie zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji: 27 sposobów na stworzenie garderoby marzeń

Ciepły i przytulny dom na zimę
Arrow navigation 3b3136b1
Co myślicie o tych rozwiązaniach?
Whitton Drive GK Architects Ltd Dom szeregowy

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu