Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Design Manufaktur GmbH

Przed i Po: Klatka schodowa i łazienka dostały nowe życie

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Uwielbiamy oglądać rezultaty remontów przeprowadzonych przez naszych architektów i projektantów. Niesamowite jest zestawienie starych, ponurych pomieszczeń z całkowicie odnowionymi, jasnymi i modnymi aranżacjami, będącymi wynikiem pracy naszych specjalistów. 

Dziś pokażemy Wam metamorfozę tylko części mieszkania, a mianowicie klatki schodowej i łazienki. To z tych stref mieszkańcy byli najmniej dumni i zdecydowali się to zmienić. Słusznie! Przy pomocy  profesjonalistów z DESIGN MANUFAKTUR GMB, zyskali pomieszczenia, których nie powstydziłby się nikt.

Z resztą, nie ma na co czekać – zobaczmy zdjęcia sprzed i po metamorfozy!

​Przed: łazienka z innej epoki

Nie ma dwóch zdań, patrzymy na łazienkę sprzed metamorfozy. Jest ona staroświecka i mało funkcjonalna. Ciekawe ilu z Was pamięta tego typu płytki ścienne i okrągłe, chropowate lampy. Takie lampy można wykorzystać jako element retro w wysublimowanej aranżacji, ale nie w przypadku, gdy cała reszta jest równie retro, jak lampy przy lustrze. Wszyscy od razu jesteśmy przekonani o potrzebie gruntownego remontu.

​Przed: ta aranżacja jest po prostu ZŁA

Jedynym pozytywem łazienki jest wanna, w której tylko teoretycznie można się zrelaksować, bo praktycznie rzecz biorąc – nie pozwala na to panująca tu atmosfera. Do pełni (nie)szczęścia – kaczuszka jako pojemnik… Zobaczmy, jak poradzili sobie z tym wyzwaniem nasi specjaliści.

​Po: nowe oblicze

Oto łazienka, która pasuje do współczesnych czasów! Nie ma tu nic, co przypominałoby dawną, ponurą atmosferę. Wręcz przeciwnie, postawiono na świeże kolory i dużą ilość światła. Jednym z głównych problemów starej łazienki była nieprawidłowa wentylacja – ten problem całkowicie zniknął. Nasi projektanci nie zapomnieli o takich szczegółach, jak rośliny ożywiające atmosferę.

​Po: nowa strefa wanny

Jedyne, co chcieliśmy zostawić z poprzedniej aranżacji łazienki, to obecność wanny – lecz nie tej samej! Zdecydowano się na piękną, designerską wannę, w której można się zrelaksować i odprężyć. Zwróćmy też uwagę na fakt, że architekci zdecydowali się podnieść dach, więc nie były to prace jedynie aranżacyjne!

​Po: prysznic

Oprócz wanny mamy bardzo praktyczny i nowoczesny prysznic za szklanymi drzwiami. Samą przyjemnością staje się poranny prysznic w takiej atmosferze.

​Przed: schody przed remontem

Klatka schodowa przed remontem miała dość nijaki wyraz. Ściana jest szarobura i sprawia wrażenie brudnej, schody same w sobie wyglądają na wysłużone, a całość jest mało harmonijna. Do tego poręcze, które równie dobrze mogłyby znajdować się na zewnątrz, przy starym bloku. Ugh… zmiany były potrzebne.

​Po: całkowicie inna sytuacja

Nowoczesne i stylowe – tak można określić schody po remoncie. Klatka schodowa wygląda o niebo lepiej i lepiej pasuje do nowoczesnej łazienki, którą stworzyli ci sami projektanci.

Jeśli tak samo, jak my, lubicie oglądać relacje z metamorfoz, na pewno spodoba Wam się ten Katalog Inspiracji: 6 wspaniałych polskich projektów przed i po

Co myślicie o tej metamorfozie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu