Projekty,   zaprojektowane przez ana roman

Farba czy faktura? Pomysły na dekorację ścian

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Farba czy może inny sposób zdobienia? Oto pytanie, które towarzyszy wielu z nas, gdy przychodzi czas, aby zdecydować, co jak udekorować ściany naszych domów. Tak te wewnętrzne, jak i na zewnątrz budynku. Wybór jest bowiem przeogromny, a każda opcja ma swoje wady i zalety. 

Homify to kopalnia pomysłów w dekorowaniu dosłownie każdego pomieszczenia. Nigdy nie pozostajemy gołosłowni – zawsze mamy dla Was zbiór zdjęciowych inspiracji. Tym razem mamy dla Was ściany, które na pewno zwrócą uwagę Waszych przyjaciół i rodziny. Czy jesteście gotowi na sporą dawkę piękna i niebanalnych pomysłów? Jeśli tak, to zaczynamy!

Problematyczny kominek

Bardzo często wątpliwości, co do dekoracji stwarza ściana z kominkiem. Nie tak łatwo jest bowiem wkomponować go tak, by nie odcinał się od ściany. Tutaj zastosowano niezwykle ciekawe rozwiązanie: imitującą kamień powłoką pokryto również kominek, tak, że widoczne jest jedynie palenisko.

Pokryta płytkami

Płytki to kolejna piękna opcja dla Twoich ścian. Zazwyczaj używane w kuchni lub łazience, bowiem tam są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Te malutkie są po prostu czarujące, czyż nie?

Po prostu zieleń

Zieleń ma właściwości odprężające, więc umieszczenie jej w sypialni to zawsze dobry ruch. Oczywiście najprostszym sposobem jest po prostu pomalowanie ściany na zielono, jednak…

Diabeł tkwi w szczegółach

Nie zawsze mamy do dyspozycji wielką przestrzeń. Czasami dla ciekawej faktury warto wybrać mniejszą lub też jej fragment. Tu tylko jedna ze ścian została pokryta teksturą przypominającą kamienie. Interesująca faktura nie jest tu dominatą kompozycyjną, a ciekawym szczegółem przyciągającym wzrok.

Śmiałe kolory

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez ana roman
ana roman

ILUMINAÇÃO NATURAL

ana roman

Nawet, jeśli wybierasz farbę Twoje wnętrze wcale nie musi być nudne. Kto powiedział, że tylko jasne i stonowane kolory pasują do jadalni? Przyjrzyj się tylko naszej propozycji – ta zieleń hipnotyzuje i obezwładnia. Twoi przyjaciele na pewno zapamiętają obiad, na który ich zaprosiłeś!

Ścienny ogród

Projekty,  Zieleń wewnątrz zaprojektowane przez ana roman
ana roman

PAREDE VERDE

ana roman

Już nie raz udowadnialiśmy, że pionowe ogrody są nie tylko bardzo modne, ale i piękne. To rozwiązanie przykuwa wzrok i jest bardzo nieszablonowe, jednak to nie koniec jego zalet. Rośliny wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Pieczemy więc dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kamienna ściana

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez ana roman
ana roman

RÚSTICO

ana roman

W Polsce kamienne domy nie są zbyt popularne, jednak w Portugalii, Włoszech, czy choćby na Bałkanach jest ich bardzo wiele. Kamienie kojarzą się z sielskim, rustykalnym klimatem. Ściana nimi pokryta bardzo ciekawie kontrastuje z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Niezależnie od tego, czy wybierasz farbę, czy możne inny rodzaj dekoracji ścian, nie należy się bać eksperymentów. Po więcej inspiracji zapraszamy tutaj: Oryginalne ściany – 5 przykładów

Które rozwianie najbardziej trafia w Twój gust?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu