Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Massimo Del Prete Fotografie

Nowoczesne mieszkanie pełne światła

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czym odznacza się każde piękne mieszkanie, nad którego zdjęciami wzdychamy przerzucając kartki każdego magazynu wnętrzarskiego? Jasnością. Przestronnością. Przestrzenią. Bez względu na styl, w jakim urządzimy jego wnętrza, każdy apartament może wydawać się o wiele bardziej atrakcyjny, gdy będzie w nim dużo światła i przestrzeni. Udowodnimy to w tym Katalogu Inspiracji – obejrzyjcie zdjęcia wyjątkowego apartamentu w niemieckim Mannheim.

Taras

Taras to najjaśniej świecąca w tym apartamencie gwiazda. Oferuje właścicielom 19 metrów kwadratowych dodatkowej przestrzeni mieszkalnej.

Strefa dzienna

Strefę dzienną zalewa naturalne światło, wdzierające się do środka przez wielkoformatowe przeszklenia. Wnętrze urządzono nowocześnie, ustawiając stylowe i designerskie elementy wyposażenia na neutralnym, białym tle. Czerwone akcenty przełamują jasną kolorystykę wnętrza.

Łączniki komunikacyjne

Biel i drewno dominują na każdym metrze kwadratowym przestrzeni. Jak udowadniają zdjęcia, kombinacja ta jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody.

Sypialnia

Przestronna sypialnia jest jasno oświetlona, a wrażenie jasności potęgowane jest dodatkowo przez neutralną kolorystykę wnętrza. Łóżko z drewnianych palet to z całą pewnością centralny element aranżacji.

Kuchnia

Elegancka i nowoczesna kuchnia zabudowana białymi meblami to idealne dopełnienie tego mieszkania.

Jakie są Wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu