Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez CATO creative

Nowoczesne i spektakularne kuchnie

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym artykule chcemy pokazać Wam najnowocześniejsze i spektakularne kuchnie. Będą to bardzo inspirujące projekty, które pokazują, jak łatwo i efektownie stworzyć idealną i zjawiskową kuchnię. Zachęcamy do obserwowania i poszukiwania własnych inspiracji! Śmiało!

Drewniana

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Davonport
Davonport

Grosvenor | Walnut And Marble Elegance

Davonport

Drewno to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody, pomaga utrzymać ciepło w otoczeniu, a ponadto jest bardzo odpowiedni do tworzenia kuchni o rustykalnym wyglądzie. Drewno może być także nowoczesne. Jeśli potrzebujecie więcej inspiracji, to zajrzyjcie tutaj: 23 kuchnie drewniane (nowoczesne i fantastyczne)

Czysta biel

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Specht Architects
Specht Architects

Manhattan Micro-Loft

Specht Architects

Biały to wspaniały, uniwersalny kolor, który sprawdzi si.ę w naszym domu zawsze. A szczególnie w kuchni. Zastosowanie tego tonu na meblach i ścianach sprawia, że wygląda on bardziej przestronnie i nowocześnie.

Ze stalowymi elementami

Bez wątpienia materiał zapewniający najwyższą higienę i elegancję to stal nierdzewna. Choć jest on dość drogi, stanowi najlepszą alternatywę dla naszej kuchni.

Kontrastowa

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez CATO creative
CATO creative

Bishops Park SW6

CATO creative

Dodanie kontrastów kolorystycznych do pomieszczenia to najlepszy sposób, aby sprawić by wyglądało ono awangardowo i nowocześnie. Taka zasada dotyczy także kuchni! Duet bieli i czerni nigdy nie zawodzi.

Bardzo praktyczna

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez CATO creative
CATO creative

Bishops Park SW6

CATO creative

To rozwiązanie jest bardzo proste i praktyczne. Chodzi o stworzenie dużej ilości powierzchni do przechowywania. W tym wypadku, kuchenne meble są zamontowane pod sam sufit. 

Nietypowa

Mieszkanie na Bemowie: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Jacek Tryc-wnętrza
Jacek Tryc-wnętrza

Mieszkanie na Bemowie

Jacek Tryc-wnętrza

Jeśli chcecie, aby Wasza kuchnia miała więcej osobowości i elegancji, spróbujcie umieścić w niej obiekty, które zazwyczaj nie są używane w tego typu przestrzeniach, jak na przykład biblioteka. Wygląda fantastycznie i oryginalnie. 

Odseparowana wyspą

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez renziravelo
renziravelo

Casa Lago

renziravelo

Duży okap wyciągowy to nie tylko funkcjonalny element, może również stać się ozdobnym i atrakcyjnym obiektem. Umieszczony nad wyspą, będzie stanowić subtelną separację aneksu kuchennego od reszty domu. 

Dobrze oświetlona

Niezależnie od tego, jaki styl chcecie osiągnąć, dobry system oświetlenia jest absolutnie konieczny, kuchnia cieszyła ładnym wyglądem i była również funkcjonalna. 

Dobrze wyposażona

Znaczenie mebli w kuchni jest naprawdę ważne. Krzesła, bary, blaty i wyspy muszą być najwyższej jakości – są one mocno eksploatowane, dlatego warto zainwestować w nie więcej pieniędzy. 

Bogata w kolory

Dla najbardziej odważnych polecamy kolory! To one wprowadzają radość do kuchni. Świetnie prezentują się kontrastowe  jasne kolory. Jeśli jesteście zdecydowani na nie, wybierzcie je jako element umeblowania, jeśli z kolei nie do końca czujecie ten klimat, ale lubicie eksperymentować, wybierzcie intensywne dodatki. 

Która kuchnia podoba Wam się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu