Powiew świeżości na warszawskim Wilanowie! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Powiew świeżości na warszawskim Wilanowie!

Alicja Olko Alicja Olko
Homestaging mieszkania Wilanów Nowoczesna jadalnia od Mhomestudio Nowoczesny
Loading admin actions …

Jak na 72-metrowej powierzchni urządzić wygodne mieszkanie z dwiema sypialniami, przestronnym salonem i wygodną kuchnią? Projektantka wnętrz z M Home Studio udowadnia, że z odrobina wyobraźni można tak zaaranżować wnętrze, aby było nie tylko funkcjonalne i wygodne, ale także modne i stylowe. Obejrzyjcie, jak świeżo i ciekawie prezentuje się teraz to z pozoru zwyczajne mieszkanie!

Salon

Salon, część wypoczynkowa Nowoczesny salon od Mhomestudio Nowoczesny
Mhomestudio

Salon, część wypoczynkowa

Mhomestudio

Pierwsze skrzypce w salonie grają geometryczne kształty. Jedną ze ścian pokryto intrygującą tapetą w kolorze wina, w koliste wzory. Barwa ta doskonale komponuje się z dominującymi w tym wnętrzu szarościami. Obszar strefy wypoczynkowej wyznacza biało-czarny dywan w trójkątne wzory. Tak zaaranżowany salon nie zajmuje dużo przestrzeni, gwarantując jednocześnie wystarczającą ilość miejsc do siedzenia. Za wysokim regałem, pełniącym rolę swoistej ścianki działowej, znajdziecie niespodziankę.

Sypialnia

Sypialnia Nowoczesna sypialnia od Mhomestudio Nowoczesny
Mhomestudio

Sypialnia

Mhomestudio

Z części salonu wydzielono obszar, gdzie zlokalizowano sypialnię. Za sprawą regału i wypełniających go pudeł na przechowywanie w miejscu tym utrzymano wystarczający poziom prywatności. Czarno-biała stylistyka sprawia, że sypialnia prezentuje się modnie, a atmosfera w niej panująca jest kojąca i wyciszająca.

Mieszkanie na otwartej przestrzeni

Salon Nowoczesny salon od Mhomestudio Nowoczesny

Ta fotografia pozwala nam dokładnie zapoznać się z planem zagospodarowania otwartej strefy dziennej tego mieszkania. Na relatywnie małej powierzchni, poza oddzieloną regałem sypialnią oraz wygodnym salonem znalazło się także miejsce na otwartą kuchnię, z przylegającą do niej jadalnią. Przeważająco białe powierzchnie ścian sprawiają, że pomieszczenie jawi się optycznie większe i jaśniejsze. W całości aranżacji zachowano estetyczna spójność, ożywiając ją jednak wyrazistymi kolorystycznymi akcentami.

Jadalnia i kuchnia

Salon/jadalnia Nowoczesna jadalnia od Mhomestudio Nowoczesny
Mhomestudio

Salon/jadalnia

Mhomestudio

Nowoczesne meble kuchenne o białych, lakierowanych na wysoki połysk frontach, łączą się z czarnymi wykończeniami oraz wysokim blatem, oddzielającym kuchnię od obszaru jadalni. Tu z kolei wzrok przyciągają intensywnie żółte krzesła, świetnie przełamujące monotonię czerni i bieli. Taka kolorystyka, w połączeniu z żywymi roślinami, wprowadza niemal wiosenny nastój!

Pokój dziecięcy

Pokój dziecka Nowoczesny pokój dziecięcy od Mhomestudio Nowoczesny
Mhomestudio

Pokój dziecka

Mhomestudio

W osobnym pomieszczeniu zlokalizowano pokój dziecięcy. Dzięki oknom od podłogi do sufitu wnętrze to skąpane jest w naturalnym świetle. Jasność potęgują także białe ściany. Dzięki temu można było pozwolić sobie na to, aby wprowadzić ciemniejsze elementy- zdecydowano się na purpurowe zasłony i dodatki. Przy ustawionym pod oknem biurku dziecko może uczyć się i inspirować pięknym widokiem za oknem.

Łazienka

Łazienka Nowoczesna łazienka od Mhomestudio Nowoczesny
Mhomestudio

Łazienka

Mhomestudio

W utrzymanej w szarościach łazience zachowano spójność stylistyczną, nawiązując kolorystyką dodatków do charakteru innych pomieszczeń w tym mieszkaniu. Swój czar pomieszczenie to zawdzięcza właśnie akcesoriom i dekoracjom. Te nadają mu bardziej eleganckiego i wyjątkowego charakteru. Duża rolę odgrywa także odpowiednio dobrane oświetlenie, bez którego łazienka ta mogłaby wydawać się zbyt ciemna.

Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu