Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez By Lilian

Nowoczesny dom z tradycyjnym akcentem

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesny dom wolno stojący został wybudowany na wzór tradycyjnej architektury regionu, oferując tym samym swoim mieszkańcom nowoczesne, komfortowe pokoje z dużą ilością przestrzeni, światła i powietrza, a także stylowe pomysły inspirowane regionalnym stylem i zintegrowane z okolicą. Dzisiejszy projekt został ujęty w piękne kadry, przez naszych ekspertów fotografii By Lilian.  Podziwiajcie zarówno piękne ujęcia jak i doskonale zaprojektowany dom, wybudowany w malowniczych okolicznościach natury. 

Wygląd zewnętrzny

Zaczynamy nasz spacer od ogrodu, znajdującego się na tyłach domu. Z tego miejsca możemy podziwiać bryłę budynku, która posiada tradycyjne i typowe cechy regionalne, takie jak klasyczny dach dwuspadowy, trójkątne szczyty i ceglastą elewację. Ale nie da się także pominąć dotyku nowoczesności: cały parter budynku otwiera się na ogród za sprawą dużych powierzchni szklanych.  Częściowo zadaszony taras i przyległy ogród to wspaniałe powierzchnie rekreacyjne, uprzyjemniające mieszkańcom ich czas wolny. Po prawej stronie widzimy nowoczesne skrzydło budynku, które zostało pokryte płaskim dachem. Stanowi nie tylko dodatkową przestrzeń życiową, ale także pomaga stworzyć prywatną atmosferę w ogrodzie, oddzielając go od pozostałych budynków. 

Taras

Przestronny taras jest częściowo zadaszony, dzięki czemu oferuje wygodną przestrzeń do siedzenia na zewnątrz nawet wtedy, gdy pogoda nie dopisuje. Tutaj także istotny jest sposób wykończenia: fasada z czerwonej cegły, duże połacie szkła i białego, malowanego drewna tworzą ekscytujące kontrasty.

Korytarz

Wchodzimy do domu i stajemy w korytarzu, z którego widzimy solidne drewniane schody, prowadzące na piętro. Dalej widać otwarty salon, do którego wpada dużo naturalnego światła z bogato przeszklonej części budynku. Dominującym kolorem jest biały, z lekkimi akcentami ciepłego drewna i czarnymi detalami, takimi jak ramy okienne. Ta paleta tworzy ciekawe przeciwieństwa i naturalnie harmonijną atmosferę, nadając jednocześnie przemysłowy charakter. 

Otwarta kuchnia

Oto widzimy przepiękną, zaprojektowaną w minimalistycznym stylu kuchnię, która jest jednocześnie bardzo nowoczesna. Fronty bez uchwytów i czyste linie i charakterystyczna paleta kolorów stanowią o charakterze tego miejsca, podkreślonym przez urządzenia high-tech. Spora wyspa zapewnia miejsce do przyrządzania posiłku ale i, dzięki trzem hokerom, do siedzenia.  

Jadalnia

Obok kuchni znajduje się przestronna jadalnia  z widokiem na ogród. Ogromna ilość dziennego światła, która do niej wpada działa wręcz zjawiskowo. Duży świetlik w suficie wpuszcza promienie słońca, które rozchodzą się po meblach i dekoracjach, tworząc przyjazny charakter wnętrza. Ogromny stół i efektowne lampy ocieplają minimalistyczną przestrzeń. Ponadto, obszar ma bezpośredni dostęp do tarasu, co umożliwia jedzenie posiłków na świeżym powietrzu. 

Podoba Wam się jadalnia? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu